Jak czyścić ekologiczne butelki na wodę

Użyj tej nietoksycznej metody do czyszczenia ekologicznych butelek na wodę. Niezależnie od tego, czy używasz butelek ze stali nierdzewnej, czy aluminium, ten sposób czyszczenia butelek eliminuje bakterie i zapachy!

Ten post jest sponsorowany przez Podstawy gałęzi

Dlaczego należy czyścić ekologiczne butelki na wodę wielokrotnego użytku

Jak często czyścisz butelki z wodą? Czy kiedykolwiek?

Jeśli jesteś taki jak ja, ciągle pijesz ze swojego. Pozostają stosunkowo czyste, ale bakterie z ust mogą przenosić się przez słomkę i dostać się do butelki z wodą. Bakterie uwielbiają wilgoć, dlatego bardzo ważne jest, aby zachować czystą butelkę!

Jeszcze ważniejsze jest dla mnie utrzymanie czystej butelki dla moich dzieci. Nie są tak schludni i schludni, jeśli chodzi o picie z butelek z wodą, zwłaszcza jeśli piją z nich podczas jedzenia. Nie mogę nawet zliczyć, ile razy chodziłem napełnić butelkę ze stali nierdzewnej mojego dziecka i znaleźć jedzenie uwięzione w słomce i w bidonie.

Regularne czyszczenie butelek na wodę (dla mnie mniej więcej raz w tygodniu), utrzymuje nasze butelki na wodę ze stali nierdzewnej w czystości i bez zapachu! Zwłaszcza gdy powrót do szkoły jest tuż za rogiem, butelki na wodę mojego dziecka do szkoły przez całe lato leżą w plecakach i wymagają bardzo dokładnego czyszczenia.

Zobacz, jak czyścić butelki na wodę wielokrotnego użytku

Uwaga: możesz również obejrzyj ten film na YouTube.

2 małych chłopców pijących z butelek wielokrotnego użytku

Nasza ulubiona butelka ze stali nierdzewnej

Miałem najwięcej szczęścia z butelkami na wodę Yeti! Uwielbiam ich 18 uncji Wędrowiec i Słomkowy korek do butelki Rambler. Osobiście wolę pić ze słomki, a rozmiar 18 uncji idealnie pasuje do mojego samochodowego uchwytu na kubek.

W przypadku butelek na wodę moich dzieci do szkoły (i domu!), ich 12-uncjowa butelka dla dzieci Rambler Jr jest nie do pobicia. Z 3 małymi chłopcami, Wypróbowałem każdą wyprodukowaną butelkę ze stali nierdzewnej dla dzieci, a Yeti jest zdecydowanie moim ulubionym. Uwielbiam to, że ma twardą słomkę, więc moje dzieci nie mogą jej żuć, rzucać, tak jak mają inne silikonowe butelki ze słomką. Jest również całkowicie szczelny, gdy jest zamknięty, chociaż przecieka, gdy jest otwarty. Idealnie pasuje do szkolnego plecaka i uwielbiam to, że mogę dodać do niego ich imię.

Wiem też, że wiele osób odnosi sukcesy z aluminiowymi butelkami na wodę, a ta czysta butelka na wodę też będzie dla nich skuteczna!

podstawa oddziału ekologiczny zestaw startowy

Jak utrzymać czystą butelkę za pomocą nietoksycznego środka czyszczącego!

Dzieliłem się tak wiele razyprzez lata moja miłość do Podstawy gałęzi. (kod TASTESLOVELY za 15% zniżki na dowolny zestaw startowy!). Jest to nie tylko najlepszy nietoksyczny środek czyszczący, jakiego kiedykolwiek używałem, ale także najlepszy środek czyszczący Kropka. Nic więc dziwnego, że po raz kolejny Podstawy gałęzi jest idealnym środkiem czyszczącym do mojej butelki ze stali nierdzewnej!

Podstawy gałęzi jest oparty na roślinach i minerałach, więc nie ma szkodliwych ani żrących chemikaliów. Czuję się całkowicie bezpiecznie używając go w ekologicznych butelkach na wodę, z których stale pijemy. Używam ich piany do mycia butelek z wodą i działa idealnie.

Utrzymanie czystej butelki ze stali nierdzewnej, krok po kroku!

Bardzo proste jest czyszczenie butelek ze stali nierdzewnej lub aluminium w sposób naturalny bez żadnych ostrych lub szkodliwych chemikaliów. Co najważniejsze, pozwoli to uniknąć toksycznych chemikaliów czyszczących z butelki z wodą, a tym samym z wody, którą z niej pijesz.

10 prostych kroków do czyszczenia ekologicznej butelki na wodęs

Szczotki do czyszczenia butelek z wodą i podstawa do mycia gałęzi w pianie

1. Zbierz swoje zapasy.

Materiały potrzebne do czyszczenia butelki z wodą:

  1. Szczotka do butelek z włosiem
  2. Szczotka do czyszczenia słomy
  3. Pianka do mycia oddziałów Basics
nalewanie wody z butelki wielokrotnego użytku

2. Opróżnij butelki na wodę.

Jeśli w butelkach z wodą znajduje się woda lub inny płyn, wylej ją.

demontaż butelek na wodę yeti w celu ich wyczyszczenia

3. Zdemontuj.

Rozłóż na części wszystkie elementy butelek na wodę ze stali nierdzewnej lub aluminium, aby je dokładnie wyczyścić.

dodanie mydła w pianie do szczotki do butelek

4. Dodaj Podstawy gałęzi Piankowe mycie do szczotki do butelek.

Następnie dodaj trochę zimnej wody do swojego szczotka do butelek najpierw wykonaj 3 pompki Podstawy gałęzi Pieniący się pranie.

trzy zdjęcia obok siebie pokazujące, jak czyścić ekologiczne butelki na wodę za pomocą szczoteczki do butelek

5. Szoruj butelkę na wodę.

Korzystanie z mydła szczotka do butelekdokładnie wyczyść wnętrze i zewnętrze stalowej butelki, a także wieczko.

słomka do czyszczenia w butelce na wodę yeti z podstawami gałęzi

6. Oczyść słomkę.

Następnie dodaj 1 pompkę Podstawy gałęzi Mycie w piance do szczotka do czyszczenia słomyi wyczyść zarówno słomkę, jak i obszar pokrywki ze słomą. Zapewni to czystą butelkę ORAZ czystą słomkę.

płukanie oczyszczonych butelek ze stali nierdzewnej w wodzie w zlewie

7. Płukać.

Po zakończeniu czyszczenia butelek z wodą spłucz je, aby usunąć całe mydło.

suszące powietrze butelki na wodę ze stali nierdzewnej na blacie

8. Suche powietrze.

Połóż przyjazne dla środowiska butelki na wodę do wyschnięcia na kilka godzin, a jeszcze lepiej na noc. Jest to bardzo ważny krok, ponieważ chcesz, aby powietrze osuszało wilgoć z butelek ze stali nierdzewnej lub aluminium, co zabije również wszelkie bakterie zalegające w wilgotnym środowisku, zwłaszcza w obszarze pokrywy i słomki.

składanie butelek po wodzie yeti po ich umyciu

9. Ponowne złożenie.

Wreszcie, gdy butelki z wodą są całkowicie suche, złóż je ponownie.

wylewka zlewozmywaka napełniająca wodą niebieską szklankę ze stali nierdzewnej

10. Uzupełnij wodą

Po tym masz czystą butelkę, którą możesz napełniać, aby cieszyć się raz za razem! Powtarzaj ten proces czyszczenia butelki z wodą mniej więcej raz w tygodniu lub jeśli kiedykolwiek zauważysz w butelce nieprzyjemny zapach.

Utrzymanie czystej butelki FAQS

Jak często należy czyścić butelki na wodę ze stali nierdzewnej lub aluminium?

To zależy od tego, jak często go używasz! W moim domu używamy ich stale i stwierdziłam, że najlepiej sprawdza się raz w tygodniu.

Czy masz kod podstaw oddziału?

TAk! Kod TASTESLOVELY na 15% zniżki na dowolny zestaw startowy! Oto moja szczera recenzja ich produktów, jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji!

Czy częściej czyścisz butelki na wodę dla dzieci do szkoły?

Czasami! Chociaż wiem, jakiemu rodzajowi zużycia ulega ich butelka ze stali nierdzewnej w domu iw szkole, nie zawsze wiem, dokąd trafiają. Tak więc sprawdzam je codziennie, gdy dzieci wracają do domu i jeśli potrzebują szybkiego peelingu do czyszczenia butelek z wodą, wykonuję powyższe kroki i pozostawiam je do wyschnięcia na noc, aby ich butelki z wodą do szkoły były gotowe na następny dzień!

Dziękuję Ci Podstawy gałęzi za sponsorowanie tego posta!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *