Japoński ekosystem żywnościowy ogłasza ekspansję w całej Azji

Japońska grupa zajmująca się technologiami żywności Next Food Ecosystem ogłosiła plany rozszerzenia swoich innowacyjnych produktów w Azji.

Grupa składa się z roślinnej marki mięsnej Następne Mięsa, wegański producent foie gras Dr. Foods (który jest spinoffem tego pierwszego) i międzynarodowy partner Wayback Burgers. Firmy będą wspólnie pracować nad ekspansją poza Japonię, wykorzystując Singapur jako odskocznię do startu w Azji.

Współpraca Wayback

Firma Next Meats po raz pierwszy ogłosiła współpracę z Wayback Burgers w zeszłym roku, kiedy to amerykańskie, oparte na łańcuchu, próbne suwaki roślinne wykonane z krótkim żebrem Next. Wayback niedawno otworzył flagową restaurację w Tokio, a teraz poszukuje azjatyckich partnerów franczyzowych.

Wayback Burgers Asia zamierza również uruchomić nowe przedsięwzięcie biznesowe o nazwie Next Restaurant, które będzie oferować pudełka bento zawierające produkty Next Meats w Japonii, Singapurze i nowojorskim Manhattanie. Szeroka gama Next Meat obejmuje teraz sspódniczka steak, miski wołowe, kurczak, bkotlety z pogrzebów, wieprzowina, tuńczyk i nie tylko.

© Dr Foods

IPO NASDAQ

Wszystkie firmy tworzące Next Food Ecosystem są notowane na rynku OTC w USA z planami IPO NASDAQ. Zespół kierowniczy grupy, składający się z kierownictwa wyższego szczebla z WB Burgers, NEXT Meats, NEXT Restaurant i Dr. Foods, zaprosił nowych partnerów biznesowych i potencjalnych inwestorów do nawiązania kontaktu.

„Przygotowania do startu postępują w szybkim tempie w dziewięciu krajach i regionach” – powiedział w zeszłym roku dla wegeconomist Ryo Shirai z Next Meats. „W Europie pracujemy nad projektami we Francji i Hiszpanii, stolicach żywności oraz w Chinach, Hongkongu, Indiach i Wietnamie w Azji. Zabezpieczyliśmy linie produkcyjne w Chinach i Indiach, dążąc do stabilnych dostaw na dużą skalę”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *