Jedz tylko po to, by zaprezentować nową wersję DOBREGO kurczaka z hodowli mięsnej na COP27 – vegconomist

DOBRE Mięsodywizja mięsa uprawnego Jedz tylko IncJUST Egg, najbardziej znany ze swojego pionierskiego produktu jajecznego, ogłasza, że ​​na COP27 wprowadzi na rynek nową wersję swojego kurczaka hodowlanego.

Nowością na konferencji w tym roku są trzy dedykowane przestrzenie do dialogu na temat systemów żywnościowych: Pawilon Żywności i Rolnictwa, Pawilon Food4Climate oraz Pawilon Food Systems.

GOOD Meat zaprezentuje nową wersję swojego kurczaka wyprodukowanego z komórek po raz pierwszy poza Singapurem, gdzie zadebiutował prawie dwa lata temu, podczas serii wydarzeń dla mediów, gości ministerialnych i przedstawicieli społeczeństwa obywatelskiego od soboty 12 listopada do poniedziałku 14 Listopad.

DOBRY Kurczak mięsny
© Jedz tylko / DOBRE mięso

„Mamy nadzieję, że nasi goście na COP27 uznają, że ich dania z kurczaka z kulturą kulturową będą zarówno smaczne, jak i prowokujące do myślenia, i opuszczą szczyt z nowym uznaniem dla roli, jaką innowacje w żywności mogą odegrać w radzeniu sobie z globalnym kryzysem klimatycznym. Nie ma lepszego miejsca na uruchomienie naszej następnej wersji niż właśnie tutaj, na najważniejszej konferencji klimatycznej na świecie”, mówi Josh Tetrick, współzałożyciel i dyrektor generalny Eat Just. „Singapur był pierwszym krajem, który zezwolił na sprzedaż mięsa, które nie wycinało ani jednego lasu ani nie zastępowało siedlisk zwierząt, i czekamy na inne kraje, które pójdą w ich ślady”.

„Nie ma lepszego miejsca na uruchomienie naszej kolejnej wersji niż właśnie tutaj, na najważniejszej konferencji klimatycznej na świecie”

Firma GOOD Meat otrzymała w Singapurze w listopadzie 2020 r. aprobatę regulacyjną na sprzedaż kurczaka, dzięki czemu jest jedyną firmą produkującą mięso hodowlane na świecie, która może sprzedawać konsumentom. Od momentu powstania firmy kurczaki można było znaleźć w menu lokalnych restauracji, na ulicznych straganach i za pośrednictwem foodpanda, wiodącej azjatyckiej platformy dostarczania żywności i artykułów spożywczych. Najnowsza wersja hodowlanego kurczaka GOOD Meat będzie dostępna po debiucie na COP27 w Singapurze.

Jedz tylko uprawiane curry z kurczaka
© Jedz tylko / DOBRE mięso

W czerwcu tego roku Eat Just rozpoczęło budowę największego centrum produkcji mięsa hodowlanego w Azji, które jest w stanie wyprodukować dziesiątki tysięcy funtów mięsa z komórek. Przemawiając w tamtym czasie, Josh Tetrick skomentował: „Niespełna dwa lata temu Singapur przeszedł do historii i od tego momentu konsumenci mogą delektować się pierwszym i jedynym na świecie dostępnym na rynku mięsem wolnym od uboju w ekskluzywnych restauracjach, na straganach i w sklepach. własne domy.

„Postrzegamy Singapur jako kluczowy element naszych planów budowy tego nowego podejścia do produkcji mięsa. Wprowadzimy tutaj nowe produkty, będziemy dystrybuować do innych krajów w Azji stąd i będziemy uczyć się od konsumentów, którzy udowodnili, że są w czołówce tego, co będzie dalej”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *