Jesteśmy finalistami Good Food Awards 2021! – Kawa PT

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że dwie z naszych kaw są finalistami konkursu Good Food Awards 2021!

Etiopia Tigesit Wake Natural i Kolumbii Farm La Esperanza Sudan Rum Naturalny zostały wybrane spośród ponad 200 zgłoszeń zarówno przez publiczność, jak i profesjonalistów z branży.

Nasza siostrzana firma, Bird Rock Coffee Roasters, jest również finalistą z Granja La Esperanza Cerro Azul.

Więcej szczegółów z komunikatu prasowego Good Food Foundation:

Fundacja Good Food z dumą ogłasza 338 wybitnych twórców żywności i napojów, którzy ubiegają się o nagrodę Good Food Award 2021. Wspinając się na szczyt wśród 1928 zgłoszeń w 16 kategoriach, ci rolnicy i producenci żywności są liderami pod względem jakości, zrównoważonego rozwoju i społecznie odpowiedzialnej produkcji. Przy średnich tygodniowych wydatkach na artykuły spożywcze wzrastające o 17% rok do roku i większej liczbie osób, które chcą wesprzeć lokalne, odporne systemy żywnościowe, kupowanie od finalistów Good Food Awards to pyszny sposób na dostosowanie działania do intencji.

Po raz pierwszy w historii Good Food Awards publiczność wzięła udział w części oceniania. W kategorii kawy 200 miłośników kofeiny zawęziło 203 zgłoszenia do 30 najlepszych propozycji, które następnie zostały ocenione w oficjalnym cuppingu przez weteranów branży. Ten nowy proces doprowadził do powstania grupy finalistów kawowych, która jest bardziej zróżnicowana niż kiedykolwiek wcześniej, pochodząca z 20 stanów i 10 krajów pochodzenia, w tym Kostaryki, Hondurasu, Meksyku, Etiopii, Kolumbii i Panamy.

Zwycięzcy w każdej kategorii zostaną ogłoszeni 22 stycznia 2021 roku. Dowiedz się więcej na stronie Fundacji Dobrej Żywności.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *