Kanadyjski debiut Beyond Moo jednorazowy napój owsiany dla dzieci

Eat & Beyond Global Holdings Inc.emitent inwestycyjny skoncentrowany na białku alternatywnym, ogłasza kanadyjską spółkę portfelową Poza Moo poszerza swoją linię produktów o jednorazowy napój owsiany dla dzieci.

„Formaty jednorazowe i w ruchu… stanowią lukę w aktualnej ofercie produktów roślinnych na rynku”

Wykonany w 100% z kanadyjskiego owsa, nowy owsiany to bezmleczny, bezglutenowy napój jogurtowy o niskiej zawartości cukru i zapewniający zdrowe probiotyki, wapń i witaminy. Dostępny w smaku wiśniowym i waniliowym, gurt owsiany dla dzieci jest pakowany w przenośnym formacie do użytku w podróży.

Beyond Moo sprzedaje pełną gamę jogurtów bezmlecznych, kefirów, kremów do smarowania i masła. Wszystkie jej produkty są wytwarzane bez nabiału, glutenu, orzechów, soi, konserwantów i sztucznych aromatów.

Jogurt z mlekiem owsianym dla dzieci Beyond Moo
©Poza Moo

Format do picia

„Format do picia oznacza, że ​​łatwo wrzucić go do dziecięcego pudełka na lunch lub zabrać ze sobą” – powiedziała Julia Weber, założycielka Beyond Moo. „Jednym z obszarów, na którym się koncentrujemy, jest rozszerzenie linii produktów w celu zwiększenia możliwości, jakie nasi klienci mają do korzystania z produktów. Jednorazowe i mobilne formaty są zarówno wygodne, jak i wszechstronne, i stanowią lukę w aktualnej ofercie produktów roślinnych na rynku”.

Eat & Beyond z siedzibą w Vancouver to Eat Just, Fast Food z mocą roślinnąNabati Foods i marka mleka bananowego Bananowa fala. Nowa owsianka Beyond Moo jest już dostępna w 116 kanadyjskich sklepach detalicznych, w tym Healthy Planet i wybranych lokalizacjach Sobeys i Foodland.

Poza Moo Bez nabiału
©Poza Moo

Zdobywanie pary

„Zamienniki produktów mlecznych na bazie owsa szybko stały się ulubieńcami konsumentów, w tym rodziców, którzy są zainteresowani włączeniem żywności roślinnej również do diety swoich dzieci” – powiedział Michael Aucoin, dyrektor generalny Eat & Beyond. „Spodziewam się, że ten trend będzie nadal zyskiwał na popularności poza kategorią mleka i w kierunku bardziej innowacyjnych jogurtów bezmlecznych, past do smarowania i innych rodzajów produktów”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *