Kawa zyskuje spokój i ciszę, mobilne warzenia Cold Brew, dwadzieścia krajów, aby stworzyć Jemeńską historię kawy

my kulturujemy


1. Ceramika, kawa i ciastka wchodzą do… warsztatu w Hongkongu. Następnie następuje twórczy eksperyment z „surową kawą”. Wydarzenie THE SHOPHOUSE, prowadzone przez Naama Yu z Handyman Roasters, Phoenix Coffee Roastery i Plumcot Bakery
7 sierpnia. Czy możemy dostać pieśń „czyj dom”?

2. Japońska kawiarnia Maru uruchomiła ekskluzywną towar Współpraca z Muzeum Pokoju i Ciszy wprowadza do swojego sklepu stacjonarnego i internetowego sklep z bawełnianymi bluzami z kapturem w kolorach ziemi, pojemnymi torbami i atrakcyjnymi czapkami. Jego wysokiej jakości kawa spotyka się z wysokimi wibracjami. Do zobaczenia na dworze.

3. Filtr do kawy Cold Brew firmy Miir jest gotowy do pracy, w drodze. Filtry są wkręcane na górze butelki z szeroką szyjką, a ich wykonanie zajmuje do 10 godzin. Oto jak to zrobić w tej instrukcji Kawa wideo, które pokazuje również wszystko o mikroperforacjach umożliwiających ten proces. Gadżet Go Go Coffee

4. Kofeina to nagłówek Nowojorczyk artykuł, opisujący zamknięcie sieci Starbucks w Los Angeles z powodu „trudnych incydentów”. To po prostu może oznaczać więcej miejsca dla niezależnej kawiarni, aby przejąć blok. Ukryj swoje sklepy.

5. Kiedy mistrz Aeropress 2016 naciska, kultura też naciska. Były mistrz amerykańskiego Aeropressu Ben Jones stworzył nowy napój za pomocą przenośnego urządzenia podręcznego, którego można używać w domu lub w podróży. Nazwany Aerotoniczny, napój może być dziewiczy lub alkoholowy, idealny na światowe letnie upały. Dwie strony jak kawa.

6.Mokhtar Alkhanshali, temat książki „Mnich Mokha” z 2018 roku, będzie gospodarzem pierwszego Krajowa Aukcja Kawy Jemeńskiej. Założył swoją firmę kawową Port of Mokha i non-profit Mokha Institute, który poprowadzi aukcję, która odbędzie się 31 sierpnia z udziałem dwudziestu krajów. Historyczny.

7.Jak brzmi lato? Jeśli jesteś w ATL, może to być piosenka Donalda Glovera. Lub może to być wyselekcjonowana playlista autorstwa firmy Portrait Coffee z Atlanty, rozliczana jako „Dźwięk lata” wydarzenie, które potrwa pięć godzin, 6 sierpnia. W ciągu dnia będzie można również skosztować ich limitowanego drinka „Photo Bloo” z Color Cold Brew. Letni blues każdy.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *