Klub kulinarny Love & Lemons – październik!

Dołącz do wyzwania Love & Lemons Cooking Club w tym miesiącu! Wejście jest łatwe, a jeden szczęśliwy zwycięzca otrzyma nagrodę. Wszystkie szczegóły znajdziesz poniżej.
Nasz Klub Gotowania to świetny sposób na uczczenie społeczności czytelników Love & Lemons. Koncepcja jest bardzo prosta – co miesiąc wybieram przepis. Robisz to, a ty Napisz do mnie zdjęcie. Pod koniec miesiąca losowo wybieram jednego zwycięzcę, który otrzyma nagrodę.

Uwielbiam poczucie wspólnoty, które daje tak wiele osób, które co miesiąc gotują jeden przepis. Dziś rozpoczynamy nasze październikowe wyzwanie przepisem na zupę dyniową i mam nadzieję, że dołączysz do zabawy. Oto jak to działa:

Dołącz do klubu gotowania Love & Lemons

 1. Co miesiąc wybieram jeden sezonowy przepis. Zapisz się na naszą listę e-mailową, abyś wiedział, jak tylko udostępnię przepis na każdy miesiąc.
 2. Zrób ten przepis w ciągu miesiąca.
 3. Wyślij jego zdjęcie do [email protected] przed końcem miesiąca. Tym razem termin upływa 31 października!
 4. Aby uzyskać wpis bonusowy, zostaw komentarz (podaj swoje imię i nazwisko) w poście na blogu z przepisem na wyzwanie po przesłaniu zdjęcia.
 5. Aby uzyskać kolejny bonusowy wpis, opublikuj swoje zdjęcie na Instagramie, tagując @Loveandlemons oraz #loveandlemonscookingclub.

Nagroda: Karta podarunkowa Williams Sonoma o wartości 200 $!

Pod koniec miesiąca losowo wybiorę zwycięzcę i opublikuję wszystkie zdjęcia. Tym razem rozdajemy Karta podarunkowa Williams Sonoma o wartości 200 USD.


Trzy miseczki kremowej zupy dyniowej polane mlekiem kokosowym i mikrozielonymi

Szczęśliwego sezonu na zupy! Ten przepis na zupę dyniową jest jedną z pierwszych zup, jakie robię każdej jesieni, i pomyślałem, że będzie to zabawny sezonowy wybór dla Klubu Gotowania w tym miesiącu. Jest super kremowy, niesamowicie pocieszający i wypełniony bogatym smakiem dyni i curry. Do tego przepisu lubię używać kabochy, ale jeśli nie możesz jej znaleźć, ładnie sprawdzi się czerwone kuri, jaskier, a nawet dynia piżmowa. Przygotuj posiłek, łącząc go z dobrym chrupiącym chlebem i/lub prostą sałatką. Uwielbiamy to z tym przepisem na sałatkę gruszkową!

Ten przepis jest zarówno wegański, jak i bezglutenowy.

Weź udział w październikowym wyzwaniu

Chcesz wejść? Oto, co musisz zrobić:

 1. Zrób moją zupę dyniową w październiku.
 2. Wyślij jego zdjęcie do [email protected] do 31 października.
 3. Aby otrzymać dodatkowy wpis, zostaw komentarz w poście na blogu Zupa dyniowa po przesłaniu zdjęcia. (Jedno zdjęcie i jedno dodatkowe zdjęcie na osobę – proszę zostaw swoje imię i nazwisko w komentarzu, abym mógł dopasować je do przesłanego zdjęcia.)
 4. Aby uzyskać kolejny bonusowy wpis, opublikuj swoje zdjęcie na Instagramie, tagując @Loveandlemons oraz #loveandlemonscookingclub.
 5. Zapisz się na naszą listę e-mailową, aby dowiedzieć się o przepisie na przyszły miesiąc!

Losowo wybiorę zwycięzcę i udostępnię wszystkie Twoje zdjęcia na początku listopada.

Przepis z zeszłego miesiąca

Przepisem z zeszłego miesiąca była moja domowa granola. Tak wielu z was stworzyło ten przepis na swój własny:

 • Catherine dodała proszek kakaowy,
 • Jackie zmieszany z suszonymi brzoskwiniami,
 • Melissa zamiast masła migdałowego użyła masła czekoladowego z orzechami laskowymi,
 • a Josephine dodała tahini, orzechy pekan, nasiona słonecznika i orzechy nerkowca.

A to tylko kilka z nich! Tak się cieszę, że dobrze się bawiłeś z tym. Oto wszystkie Twoje zdjęcia:
A Kristie była naszym zwycięzcą!
Przypomnę

Weź udział w październikowym wyzwaniu Cooking Club przez…

 1. Robię zupę dyniową gdzieś w październiku.
 2. Wysyłam jego zdjęcie do [email protected] do 31 października.
 3. Zostawianie komentarza na blogu o zupach dyniowych w celu uzyskania dodatkowego wpisu po przesłaniu zdjęcia. (Jedno zdjęcie i jedno dodatkowe zdjęcie na osobę – proszę zostaw swoje imię i nazwisko w komentarzu, abym mógł dopasować je do przesłanego zdjęcia.)
 4. Aby uzyskać kolejny bonusowy wpis, opublikuj swoje zdjęcie na Instagramie, tagując @Loveandlemons oraz #loveandlemonscookingclub.

Miłego gotowania!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *