Klub kulinarny Love & Lemons – wrzesień!

Dołącz do wyzwania Love & Lemons Cooking Club w tym miesiącu! Wejście jest łatwe, a jeden szczęśliwy zwycięzca otrzyma nagrodę. Wszystkie szczegóły znajdziesz poniżej.
Nasz Klub Gotowania to świetny sposób na uczczenie społeczności czytelników Love & Lemons. Koncepcja jest bardzo prosta – co miesiąc wybieram przepis. Robisz to, a ty Napisz do mnie zdjęcie. Pod koniec miesiąca losowo wybieram jednego zwycięzcę, który otrzyma nagrodę.

Uwielbiam poczucie wspólnoty, które daje tak wiele osób, które co miesiąc gotują jeden przepis. Dziś rozpoczynamy nasze wrześniowe wyzwanie od przepisu domowej roboty granoli i mam nadzieję, że dołączysz do zabawy. Oto jak to działa:

Dołącz do klubu kulinarnego Love & Lemons

 1. Co miesiąc wybieram jeden sezonowy przepis. Zapisz się na naszą listę e-mailową, abyś wiedział, jak tylko udostępnię przepis na każdy miesiąc.
 2. Zrób ten przepis w ciągu miesiąca.
 3. Wyślij jego zdjęcie do [email protected] przed końcem miesiąca. Tym razem termin upływa 30 września!
 4. Aby uzyskać wpis bonusowy, zostaw komentarz (podaj swoje imię i nazwisko) w poście na blogu z przepisem na wyzwanie po przesłaniu zdjęcia.
 5. Aby uzyskać kolejny bonusowy wpis, opublikuj swoje zdjęcie na Instagramie, tagując @Loveandlemons oraz #loveandlemonscookingclub.

Nagroda: Karta podarunkowa Williams Sonoma o wartości 200 $!

Pod koniec miesiąca losowo wybiorę zwycięzcę i opublikuję wszystkie zdjęcia. Tym razem rozdajemy Karta podarunkowa Williams Sonoma o wartości 200 USD.


Domowa granola na blasze do pieczenia z drewnianą łyżką

Ponieważ dzieci wracają do szkoły i wszyscy w tym sezonie przyzwyczajają się do nowych nawyków, pomyślałem, że przepis na śniadanie z wyprzedzeniem byłby świetnym wyborem dla Cooking Club. Ta domowa granola jest jedną z moich ulubionych. Jest lekko słodki, ciepło doprawiony cynamonem i wypełniony owsianymi, orzechowymi gronami, których kupowana w sklepie granola wydaje się nigdy nie mieć dość. Uwielbiam robić na weekend porcję (sprawi, że Twoja kuchnia będzie pachnieć niesamowicie!) i trzymać ją pod ręką, aby przez cały tydzień jeść z mlekiem migdałowym lub posypać jogurtem, płatkami owsianymi na noc lub puddingiem chia.

Zapraszam do zrobienia tego własnego! Jest pyszny ze wszystkimi dodatkami. Baw się, eksperymentując z różnymi orzechami, nasionami lub suszonymi owocami. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, czego spróbujesz!

PS Ten przepis jest zarówno wegański, jak i bezglutenowy.

Weź udział we wrześniowym wyzwaniu

Chcesz wejść? Oto, co musisz zrobić:

 1. Zrób moją domową granola we wrześniu.
 2. Wyślij jego zdjęcie do [email protected] do 30 września.
 3. Aby uzyskać dodatkowy wpis, zostaw komentarz w poście na blogu granola po przesłaniu zdjęcia. (Jedno zdjęcie i jedno dodatkowe zdjęcie na osobę – proszę zostaw swoje imię i nazwisko w komentarzu, abym mógł dopasować je do przesłanego zdjęcia.)
 4. Aby uzyskać kolejny bonusowy wpis, opublikuj swoje zdjęcie na Instagramie, tagując @Loveandlemons oraz #loveandlemonscookingclub.
 5. Zapisz się na naszą listę e-mailową, aby dowiedzieć się o przepisie na przyszły miesiąc!

Losowo wybiorę zwycięzcę i udostępnię wszystkie Twoje zdjęcia na początku października.

Przepis z zeszłego miesiąca

Przepis Augusta to mój Easy Peach Cobbler. Wielu z was napisało, że kochasz po prostu jak łatwo wyszło na to że jest. Tak się cieszę! To jeden z naszych ulubionych latem i mam nadzieję, że wrócisz do niego również w następnym sezonie brzoskwiniowym.

Oto wszystkie Twoje zdjęcia:
a Megan została naszym zwycięzcą!
Przypomnę

Weź udział we wrześniowym wyzwaniu Cooking Club przez…

 1. Robienie domowej granoli we wrześniu.
 2. Wysyłam jego zdjęcie do [email protected] do 30 września.
 3. Pozostawienie komentarza na blogu granola w celu uzyskania dodatkowego wpisu po przesłaniu zdjęcia. (Jedno zdjęcie i jedno dodatkowe zdjęcie na osobę – proszę zostaw swoje imię i nazwisko w komentarzu, abym mógł dopasować je do przesłanego zdjęcia.)
 4. Aby uzyskać kolejny bonusowy wpis, opublikuj swoje zdjęcie na Instagramie, tagując @Loveandlemons oraz #loveandlemonscookingclub.

Miłego gotowania!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *