Księżniczka Maja von Hohenzollern nagrodzona za innowacje w wegańskim wystroju wnętrz – vegconomist

Księżniczka Maja Hohenzollernówmiędzynarodowy projektant dekoracji wnętrz, otrzymał prestiżową nagrodę „Who is Who International Award-Women Leader” w kategoriach „Design” i „Animal Welfare” w Grecji.

„Ludzie wiedzą, że sam projektuję wszystkie produkty, że wnoszę innowacyjne pomysły na produkty i że sam jestem weganinem od wielu lat”.

Księżniczka Maja jest członkiem rodziny królewskiej Hohenzollernów, która reprezentowała byłego cesarza w Niemczech. Od 18 lat projektuje pod swoją licencjonowaną marką innowacyjne kolekcje, które obecne są na rynku w ponad 60 krajach. W jej portfolio znajdują się artykuły meblowe, a także armatura i akcesoria łazienkowe, artykuły do ​​dekoracji wnętrz, artykuły dla zwierząt, dzieci i lifestyle.

Wcześniej księżniczka Maja von Hohenzollern została uhonorowana jako najlepsza projektantka w Azji nagrodą „Asia Design Award Gold” w Szanghaju/Chiny oraz jako „Projektant roku 2020” nagrodą Powerhouse Global Award w Wielkiej Brytanii.

Księżniczka Maja wygłasza przemówienie podczas międzynarodowych nagród Who is Who w Grecji
Księżniczka Maja von Hohenzollern na międzynarodowych nagrodach Who is Who, zdjęcie dostarczone

Międzynarodowa Nagroda Kto jest kim

W swoich projektach Księżniczka Maja łączy swój zawód i pasję, sprawiając, że jej linie produktów są wegańskie i wolne od cierpienia zwierząt. Mówi, że jej kolekcje „zawsze mają historię, emocje, mój własny podpis projektowy i wyraźny, unikalny punkt sprzedaży”.

Pod patronatem Greckie Ministerstwo Rozwoju i Turystyki„Who is Who International Award” przyznawana jest od kilku lat międzynarodowym osobistościom za szczególne osiągnięcia w dziedzinie kreatywności, turystyki i ochrony środowiska.

W swoim przemówieniu podczas ceremonii wręczenia nagród księżniczka podkreśliła znaczenie traktowania zwierząt z miłością i szacunkiem oraz prowadzenia wegańskiego stylu życia. Nagrodę w postaci marmurowej rzeźby zaprojektował słynny grecki artysta Odysseas Tosounidis.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się nad szlachetnym jeziorem Vouliagmeni pod Atenami z około 300 wybitnymi gośćmi, wśród nich nominowany do Nagrody Nobla prof. dr Milan Krajnc, JE Sir dr Ian Peter Anderson (CEC Crown Imperial Group, International Human Rights Community), Penny Grivera (CEO Rituals Cosmetics), JKW Książę Nereides de Bourbon.

Księżniczka Maja z Osiołkiem w schronisku w Grecji
Księżniczka Maja von Hohenzollern w schronisku „Uratuj greckiego zabłąkanego” w Grecji, zdjęcie dostarczone

Działacz na rzecz praw zwierząt i certyfikowany przez PETA

Księżniczka, od wielu lat weganka, działa na rzecz praw zwierząt i wszystkie swoje kolekcje projektuje tak, aby były wolne od cierpienia zwierząt. Ponadto jest zaangażowana w ochronę i ratowanie bezpańskich zwierząt we własnym domu, ponieważ mieszka z prawie 20 zwierzętami, z których wszystkie uratowała i zaadoptowała z ulicy i schronów zabijania.

W wywiadzie dla vegconomist Księżniczka Maja ujawniła, że ​​wiele artykułów domowych nie jest wegańskie, ponieważ w procesie produkcji wykorzystywane są komponenty zawierające składniki pochodzenia zwierzęcego, co podkreśla jej zaangażowanie w to, aby jej „kolekcje były wolne od okrucieństwa i wegańskie”. Jej kolekcja armatury łazienkowej „Królewska wanna” księżnej Mai von Hohenzollern jako pierwsza w swojej kategorii otrzymała certyfikat PETA weganizmu.

Księżniczka Maja von Hohenzollern odwiedziła dalej schronisko „Uratuj greckiego zabłąkanego” w Grecji i promowała sterylizację i adopcję zwierząt ulicznych. Oprócz psów i kotów schronisko opiekuje się również osiołkami i uratowanymi końmi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *