La Vie Bacon przybywa do Wielkiej Brytanii po kolejnej udanej sztuczce marketingowej

Konsumenci z Wielkiej Brytanii mogą teraz kupować Życiesvsmalecy eggie i bekon w Sainsbury’s i Waitrose, a także wegański burger z bekonem La Vie w Honest Burgers.

Wiadomość jest następstwem odważnej kampanii reklamowej OOH prowadzonej przez paryską agencję kreatywną Buzzman, w której francuska marka wznosiła billboardy wokół Londynu, mówiąc: „Jak głupie byłoby reklamowanie najlepszego boczku roślinnego w Wielkiej Brytanii, skoro nie można go znaleźć nigdzie w Wielka Brytania?” oraz „Najlepszy boczek roślinny w mieście nie jest dostępny w mieście. Francuskie bzdury.

© Życie

Podobnie jak poprzednie odważne kampanie, sprytne strategie marketingowe La Vie odniosły sukces. Marka mówi dziś na swoich kanałach społecznościowych: „Po raz kolejny udało się przeprowadzić kampanię w miejscu, w którym nie mamy zapasów. Możemy zetrzeć z czoła dużą kroplę potu, a nasz dział marketingu może wrócić do biura z podniesionymi głowami, przy wiwatach dyrektora generalnego (który przede wszystkim miał pewne zastrzeżenia).

„Teraz możesz znaleźć nasze wegetariańskie skwarki i bekon w Sainsbury’s i Waitrose & Partners, a w Honest Burgers Ltd. skosztować 100% wegańskiego burgera z bekonem La Vie™️.

Uczciwe życie burgera
Uczciwe hamburgery / Życie © Life

„W Wielkiej Brytanii istnieje ponad 20 marek bekonu roślinnego” – powiedział dyrektor ds. marketingu Romain Jolivet. Sklep spożywczy Wczoraj. „To dla nas bardzo interesujące, bo to trudniejszy test [but] jesteśmy bardzo pewni wyższości naszego produktu.”

Przepraszam, Haarlemie

Marka przeprowadziła również sprytny chwyt marketingowy w Haarlemie w Holandii, które niedawno stało się pierwszym miastem na świecie, które zabroniło promocji mięsa w przestrzeni publicznej. Okazja, której La Vie nie mógł zignorować; od poniedziałku 12 września trzy niecodzienne plakaty przedstawiają bekon warzywny La Vie™. Największa sensacja w świecie roślinnego boczku we współpracy z holenderską agencją Fitzroy przeniosła swoją zabawną reklamę na wiaty przystankowe w mieście Haarlem.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *