Łącząc specjalność z pikantnymi, pieczonymi pąkami rozgrzewa się w AustinDaily Coffee News by Roast Magazine

Kawa z prażonych pąków

Roasty Buds’ Kinda Pikantna kawa. Wszystkie zdjęcia dzięki uprzejmości Roasty Buds.

Z wieloma północnoamerykańskimi pijakami kawy owiniętymi ciepłym uściskiem sezonu przypraw dyniowych, nowa pikantna firma kawowa z Austin w Teksasie nazwała Pieczone Pąki znacznie podkręca ciepło.

Założona w lipcu przez przyjaciół Louisa Montemayora, George’a Ellisa i Daniela Stone’a, marka prezentuje nowatorskie podejście do kawy speciality, łącząc ją z aromatem chili i różnymi poziomami pikantnego ciepła.

Nowa linia kawy jest promowana przez równie ostry marketing w mediach społecznościowych, kierowany przez Austina Bandolier Mediagdzie założyciele Roasty Buds są również partnerami i współpracownikami.

Palenie kawy Roasty Buds

„Wszyscy uwielbiamy oglądać pikantne treści kulinarne i wiemy, jak popularne są” – powiedział niedawno DCN Montemayor. „Jestem wielkim facetem od przypraw i wszyscy kochamy kawę, ale nigdy wcześniej nie widzieliśmy tych dwóch światów połączonych, więc chcieliśmy wiedzieć, jak by to wyglądało – smakowo, ale także ogólnie. W naszych głowach wydawało się, że próbowanie jest zabawne i wyjątkowe”.

W przypadku produkcji kawy startup zwrócił się do innego biznesu z Austin Kawa Cuvée oraz jego właściciel Mike McKim, z którym założyciele Roasty Buds mieli istniejące relacje poprzez swoją pracę w mediach społecznościowych.

Cuvée obecnie pomaga w pozyskiwaniu i paleniu inauguracyjnej linii kawy pakowanej Roasty Buds, która obejmuje nieostrą, jednorodną kawę kolumbijską, Kinda Spicy Hatch Chile, Xtra Spicy Ghost Pepper i XXXtra Spicy Carolina Reaper. Marka wprowadziła również na rynek kawę sezonową o nazwie Pumpkin Spiciest.

Torebki na kawę Roasty Buds

„W tej chwili mamy kolumbijską bazę dla głównych pikantnych odmian, ale wkrótce dodamy jednorodną meksykańską kawę”, powiedział Ellis, zauważając, że kawy są pozyskiwane w ramach istniejących relacji bezpośrednich Cuvée.

Kawa jest obecnie sprzedawana bezpośrednio na stronie internetowej Roasty Buds lub w wielu specjalistycznych sklepach spożywczych i sklepach z przyprawami w całym kraju. Sprzedaż z pewnością wzrośnie dzięki działaniom marki w mediach społecznościowych.

„Ze względu na nasze pochodzenie społeczne mieliśmy wiedzę na temat przypraw w przestrzeni społecznej” – powiedział Ellis DCN. „Kiedy więc nadszedł czas, aby nasze marzenie stało się rzeczywistością, zdecydowaliśmy się na najwyższej jakości kawę rzemieślniczą sprzedawaną na TikTok i IG”.

Kolejna odrobina marketingowej pikanterii pojawia się dzięki nowemu Gra online Pieczone Pąkigra zręcznościowa w stylu lat 80., która nawiązuje do młodości trzech założycieli marki.

Gra w pieczone pąki

Gra zręcznościowa Roasty Buds.

„Duża część tego, co chcieliśmy zrobić z Roasty Buds, to dobra zabawa i bycie autentycznym wobec naszych osobowości” – powiedział Montemayor. „Więc jeśli chodzi o treści i promocję w ogóle, tworzymy rzeczy, które naprawdę nam się podobają i które uważamy za zabawne”.

Współzałożyciel Roasty Buds, Daniel Stone, powiedział, że firma bada obecnie nowe kanały sprzedaży hurtowej, jednocześnie starając się poszerzyć swoją ofertę produktów poprzez możliwe dodanie cold brew. Roasty Buds również odniosły pewien wczesny sukces, wykorzystując kawę jako składnik uzupełniający w innych zastosowaniach w żywności i napojach.

Zielona kawa Roasty Buds

„Reakcja na nasze produkty była zdecydowanie pozytywna; nie moglibyśmy być szczęśliwsi” — powiedział Montemayor DCN. „Pomiędzy ludźmi, którzy kochają ją jako zwykłą kawę, a innymi, którzy używają jej do koktajli, a nawet przepisów kulinarnych, do tej pory była to świetna zabawa”.


Czy Twój biznes kawowy ma coś do przekazania? Powiadom redakcję DCN tutaj.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *