Marka Kiki Milk Organic Plant Milk wprowadza na rynek kartony o pojemności 32 uncji

Mleko Kikiktóra produkuje „pierwsze na świecie” organiczne mleko roślinne przeznaczone dla dzieci, ogłasza, że ​​26 września wprowadza na rynek 32 uncje, o stabilnym rozmiarze na półce.

Według popularnego popytu

Kierując się życzeniem konsumentów, nowy produkt o pojemności 32 uncji będzie dostępny w smakach oryginalnym i czekoladowym i stanowi czystą etykietę, bezmleczną alternatywę zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wielokrotnego zamykania dziobek pozwala również na wiele zastosowań, takich jak kawa, pieczenie, gotowanie, przelewanie płatków zbożowych, płatków owsianych i innych.

Po raz pierwszy wprowadzony na rynek w grudniu 2021 r. Kiki Milk pierwotnie zadebiutował w 8 uncjach Tetra Paks. Produkt został opracowany przez czołowy pediatra dr Joel „Gator” Warsh i dietetyk Vicki Kobliner, RDi jest wykonane wyłącznie z ekologicznych składników, takich jak owies, nasiona konopi, kiełkujące pestki dyni i orzechy kokosowe.

Karton Kiki Milk 32 uncje
©Mleko Kiki

Nowy rodzaj mleka

Oprócz tego, że nie zawiera GMO, Kiki Milk nie zawiera soi, glutenu, orzechów (z wyjątkiem kokosa), gum, sztucznych słodzików i konserwantów. Jej produkty są również testowane przez strony trzecie, aby potwierdzić, że są wolne od metali ciężkich i glifosatu.

Według marki, nowy większy rozmiar pomaga w realizacji celów zrównoważonego rozwoju w zakresie neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla poprzez zmniejszenie ilości odpadów opakowaniowych i emisji z transportu.

Współzałożyciele Kiki Milk
Współzałożyciele Alex i Lauren Abelin ©Kiki Milk

Kiki Milk to pierwsza marka wprowadzona na rynek przez PlantBaby, firmę produkującą innowacyjne produkty do żywienia dzieci. W czerwcu PlantBaby zebrało 4 mln USD w finansowanie zalążkowe od inwestorów, wśród których byli m.in. Big Idea Ventures, aktorka Danielle Monet i The Fund LA.

Produkty Kiki Milk są dostępne online za pośrednictwem jej strony internetowej, Amazon i Thrive Market.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *