Mind Blown Seafood wprowadza na rynek amerykańskie ciastka krabowe i nie tylko

Umysł oszołomiony przez Plant-Based Seafood Co. ogłasza rozszerzenie swoich produktów na usługi gastronomiczne w USA za pośrednictwem kilku głównych dystrybutorów, w tym Sysco, US Foods, Fancy Foods Inc. i Webstaurant.

„Wszystko, co potrafi owoce morza, Mind Blown może zrobić równie dobrze”

Nowość marki ciasteczka krabowe będzie teraz dostępny na nowych rynkach w Nowym Jorku, New Jersey i Connecticut, a także dla operatorów w całym kraju za pośrednictwem Webstaurant.

Według Mind Blown rozszerzenie oznacza, że ​​ciastka krabowe pojawią się również w większej liczbie menu restauracji, takich jak All Surf No Turf w Clifton w stanie New Jersey.

Ciasto-Krab-Umysł
Ciastka krabowe © The Plant Based Seafood Co.

Silny wzrost

Mind Blown zadebiutował w lipcu ze swoimi roślinnymi ciastkami krabowymi, posypanymi krewetkami i przegrzebkami we wszystkich lokalizacjach Sprouts Farmers Markets. Wdrożenie nastąpiło po dwóch latach silnego rozwoju marki, która zyskała poparcie znanych szefów kuchni, takich jak Spike Mendelsohna i Toma Colicchio. We wrześniu firma Mind Blown nawiązała współpracę z Atlantic Sea Farms, aby włączyć do swoich produktów zrównoważone składniki wodorostów.

Oprócz Sprouts, wielokrotnie nagradzane produkty Mind Blown można znaleźć w wybranych supermarketach Publix, a także w naturalnych kanałach sprzedaży detalicznej.

Krewetki na bazie roślin z owoców morza
Krewetki kokosowe © The Plant-Based Seafood Co.

„Agresywne pchnięcie”

„Cieszymy się, że więcej osób będzie miało możliwość wyboru alternatywy dla owoców morza i przekona się, że wszystko, co potrafi owoce morza, Mind Blown może zrobić równie dobrze!” – powiedziała współzałożycielka i dyrektor generalna Mind Blown, Monica Talbert. „To dopiero początek agresywnego nacisku na kanał gastronomiczny, który da gościom więcej możliwości delektowania się pysznymi owocami morza, jednocześnie zmniejszając presję naszych cennych oceanów”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *