Miyoko’s wprowadza na rynek amerykańskie masło owsiane z kulturą mlekiem owsianym

Marka mleczarska na bazie roślin Mleczarnia Miyoko ogłasza, że ​​wprowadziła swoje organiczne masło owsiane do sklepów Walmart w całym kraju.

“Nasze masło najlepiej smakuje i działa”

Określane jako „najlepsze na świecie” hodowane masło owsiane, produkt wytwarzany jest z oleju słonecznikowego, pełnoziarnistego mleka owsianego i oleju kokosowego. Według marki 12 uncji. masło oferuje wygodne i przyjazne dla alergenów pasty do smarowania, bez glutenu, laktozy, soi, orzechów nerkowca czy oleju palmowego. Masło posiada również certyfikat USDA Certified Organic i jest wytwarzane bez sztucznych barwników i konserwantów.

2022 był rokiem pełnym wydarzeń dla Miyoko’s, które obecnie zamyka wielostanowe wycieczka ciężarówką żywnościową wprowadziła na rynek w zeszłym miesiącu, aby zaprezentować swoją gamę rzemieślniczych serów i masła.

Miyoko's Creamery płynna wegańska mozzarella
©Mleczarnia Miyoko

Nowe Produkty

Tej wiosny marka zadebiutował swoją przełomową płynną wegańską pizzę Mozzarella na regionalnych targach Whole Foods Markets i współpracowała z firmą piekarniczą Renewal Mill, aby wprowadzić na rynek wegańskie ciasteczka wykonane w 100% ze składników pochodzących z recyklingu. Podczas targów Nature Products Expo West marka zaprezentowała również nadchodzący bezmleczny serek wiejski.

Wkrótce potem Miyoko nawiązała współpracę z wiodącymi organizacjami non-profit zajmującymi się zwierzętami, aby wprowadzić zestaw narzędzi dla farmerów – ratunek za pomoc rolnikom w przejściu na rolnictwo roślinne. W czerwcu firma pozyskała dodatkowe 7 mln USD w finansowaniu kapitałowym, co daje całkowite finansowanie do 78,6 mln USD.

Masło Wegańskie Miyoko
©Mleczarnia Miyoko

“Najlepsze masło”

Rozmawiając z vegconomist w 2021 r., założycielka i dyrektor generalna Miyoko Schinner podzieliła się: „Chcielibyśmy zbudować nasz zespół ds. innowacji, aby nadal opracowywać produkty zmieniające zasady gry, które mogą pomóc w zmianie krajobrazu mleczarskiego ze zwierząt na rośliny”. Dodała: „Nasze masło najlepiej smakuje i działa – dlatego. W ślepym teście smaku przeprowadzonym niedawno przez szefów kuchni w liniach lotniczych nasze masło wyprzedziło nawet masło mleczne”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *