Moving Mountains nie wprowadza burgerów z kurczaka i nuggetsów dla gastronomii

Brytyjska firma zajmująca się technologiami spożywczymi Ruchome Góry ogłosił wprowadzenie na rynek swoich najnowszych produktów — No Chicken Burger and Nuggets — dla gastronomii.

Według założyciela i dyrektora generalnego Simeona Van der Molena, burger „smakuje tak bardzo jak kurczak, że aż rozsadzi”, podczas gdy nuggetsy są „cudownym smakołykiem do maczania”. Mówi się, że oba produkty są delikatne, chrupiące i bogate w białko.

Burger i nuggetsy na bazie roślin są już dostępne w punktach gastronomicznych w Wielkiej Brytanii i UE.

Moving Mountains rozdaje 1000 darmowych burgerów
© Ruchome Góry

Rozszerzanie asortymentu

Moving Mountains oferuje szeroką i stale powiększającą się gamę produktów mięsnych. Najbardziej znany jest flagowy burger firmy „krwawiący”, który od dawna wyprzedza tradycyjne burgery wołowe. Moving Mountains produkuje również wieprzowinę na bazie roślin, paluszki rybne, filety rybne i wiele innych.

Początkowo produkty Moving Mountains były sprzedawane tylko do gastronomii, ale teraz są również szeroko dostępne w supermarketach. Firma niedawno zmieniła nazwę z nowym logo, stroną internetową i przyciągającym wzrok niebieskim opakowaniem.

„Spodziewamy się rosnącego trendu, w którym nawet najbardziej zaangażowani mięsożercy zastępują mięso substytutem roślinnym” – powiedział Van der Molen dla wegconomist. „To było naprawdę ekscytujące widzieć, jak kategoria ewoluuje w takim tempie dzięki innowacyjnym i wysokiej jakości ofertom roślinnym, które smakują wyśmienicie i można je włączyć do codziennego życia”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *