Mr Black Acquired, prognozowanie zmian w Brazylii i więcej Daily Coffee News autorstwa Roast Magazine

Witamy w cotygodniowych wiadomościach DCN dotyczących kawy! Bądź na bieżąco z najnowszymi historiami, subskrybując biuletyn DCN dwa razy w tygodniu, zawierający najświeższe wiadomości z branży kawowej i świeże oferty pracy przy kawie.

Czy masz coś do przekazania? Skontaktuj się z nami tutaj.

pan-czarny-x-diageo-1-min

Zdjęcie prasowe Diageo

Diageo kupuje ekspres do likierów kawowych Mr Black

Globalny gigant napojów spirytusowych Diageo nabyła australijską palarnię kawy i ekspres do kawy cold brew Pan Black. Warunki finansowe nie zostały ujawnione, chociaż Diageo wcześniej nabył mniejszościowy udział w spółce w ramach programu akceleracyjnego Distill Ventures. Mr Black został założony w 2013 roku przez Toma Bakera i Phillipa Moore’a i jest szeroko dystrybuowany w Stanach Zjednoczonych.

Bloomberg bada walkę kawy ze zmianami klimatycznymi

Usługa przesyłania strumieniowego wideo Quicktake firmy Bloomberg wypuściła krótki film odkrywając skrzyżowanie kaw speciality i zmian klimatycznych. Zawierający wywiady z rolnikiem, botanikiem, genetykiem roślin, autorem i palarnią, wideo stanowi doskonały wstęp do jednego z egzystencjalnych zagrożeń kawy. Obejrzyj tutaj.

Eversys planuje automatyczny Cold Brewer poprzez partnerstwo z „Significant International Coffee Chain”

W ogłoszenie firmy nakreślenie planów rozwoju produkcji w fabryce w Sierre w Szwajcarii, w pełni automatyczny ekspres do kawy Eversys powiedział, że jest zaangażowany we wspólny projekt z „jedną z wiodących sieci kawiarni na świecie”. Firma, która została w całości przejęta przez De’Longhi w 2021 roku, powiedziała, że ​​projekt dotyczy w pełni automatycznego zimnego browaru. Firma stwierdziła: „Od początku 2024 roku duże ilości nowego produktu będą budowane w Sierre i dostarczane najpierw do USA. [sic.]”

Black Coffee Northwest ponownie zdewastowany poza Seattle

Czarny właściciel, wspierający młodzież Czarna kawa północno-zachodnia kawiarnia w Shoreline w stanie Waszyngton, na północ od Seattle, została ponownie w tym tygodniu znaleziona w stanie wandalizmu. Sklep, z którym kojarzy się Uziemione Centrum Rozwoju Młodzieżyod czasu otwarcia w 2020 roku doświadczył wielu ataków inspirowanych rasą.

Możesz wesprzyj tutaj Black Coffee Northwest.

Neumann Kaffee Gruppe rozpoczyna działalność w zakresie zielonej kawy w Korei

Konglomerat produkcyjno-handlowy zielonej kawy Neumann Coffee Group (NKG) rozpoczęła swoją pierwszą działalność w Korei Południowej. Grupa z siedzibą w Niemczech poinformowała, że ​​koreańska firma będzie zlokalizowana w dzielnicy Mapo-gu w zachodnim Seulu. W biurze znajdzie się cupping room oraz nawiąże współpracę z magazynami w celu dystrybucji na terenie całego kraju. NKG posiada ponad 50 firm w 26 krajach.

Partnerzy Sustainable Harvest z firmą Ikawa w zakresie triangulacji na żywo bańki

Importer zielonej kawy z Portland w stanie Oregon Zrównoważone zbiory współpracuje z domową palarnią i producentem profesjonalnych palarni próbek Stało się na imprezę triangulacji pucharów na żywo, która odbędzie się w czwartek, 27 października. Wydarzenie będzie ograniczone na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy” dla palących w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, którzy mają dostęp do maszyn Ikawa. Zielone kawy na wydarzenie zostaną wysłane 19 października. Rejestracja jest dostępna tutaj.

Urzędnik z brazylijskiego Conab mówi, że potrzebne są zmiany w prognozowaniu upraw

W ekskluzywnym raport z Reutersdyrektor ds. polityki rolnej brazylijskiej agencji ds. zaopatrzenia w żywność i statystyki ConabSergio De Zen przyznał, że szacunki dotyczące upraw kawy w ostatnich latach były konsekwentnie niedokładne, co prowadzi do nadchodzących zmian w metodologii prognozowania. Przeczytaj opowieść.

Rząd Ugandy przeznacza 7,7 mln USD na sadzonki kawy

Rząd Ugandy zobowiązał się do przeznaczenia 30 miliardów szylingów (7,7 miliona USD) na dostawę sadzonek plantatorom kawy i herbaty w nadchodzącym roku podatkowym, według komunikat prasowy Parlamentu.

Illycaffé otwiera drugą lokalizację Università del Caffè w Brazylii

Włoski gigant kawowy Illycaffé otworzył drugi kampus swojego Università del Caffè w São Paulo w Brazylii. Skoncentrowany na promowaniu szkoleń i rozwoju w sektorze sprzedaży detalicznej kawy, kampus Illy podąża za początkową lokalizacją w Brazylii i jest jednym z kilkunastu Uniwersytet Kawy Illy fizyczne lokalizacje na całym świecie.

Sacramento Juicer Sun & Soil i Insight Coffee Roasters Merge

Sacramento, Kalifornia Insight Palarnie Kawy połączył się z innym wyciskanym sokiem z certyfikatem Sacramento Organic Słońce i glebaz tą ostatnią marką przejmującą przestrzeń kawiarni Insight w West Sacramento, według relacja z Sacramento Business Journal.

Dutch Bros zbiera 1,1 miliona dolarów dla organizacji wspierających młodzież

Sieć kawiarni z Oregonu Holenderski Bros na początku tego miesiąca zebrał ponad 1,1 miliona dolarów dzięki jednodniowej kampanii „Buck For Kids”. Program zbierania funduszy wspierający młodzieżowe organizacje non-profit w kraju działa od 2011 roku.

Gdybyś przeoczył

Oto niektóre z najważniejszych artykułów DCN z ostatniego tygodnia…

Ślimak szlifierski Zerno-Z1

Daily Coffee News fot. Howard Bryman

Chicago Startup Grinder Maker Zerno przygotowuje wysokiej klasy Z1

Startup z Chicago o nazwie Zerno wchodzi na rynek wysokiej klasy jednodawkowych młynków do kawy prosumenckich ze swoim debiutanckim urządzeniem Zerno Z1. Zamówienia w przedsprzedaży na limitowaną serię 100 maszyn „Launch Edition” zostały otwarte w zeszłym miesiącu i potrwają do piątku 30 września, a ceny zaczynają się od 999 USD… Czytaj więcej

Rozmowa z Gregorym Zamfotisem z Iconic New York Chain Gregorys Coffee

Jakieś półtorej dekady temu — kiedy koncepcja powolności w niektórych kręgach miłośników ręcznego parzenia kawy specjałów była mocno kojarzona z najwyższą jakością — nowojorczyk w okularach, Gregory Zamfotis, całkowicie skłaniał się ku innej koncepcji specjalizacji: szybkości … Czytaj więcej

Od Kolumbii po Kalifornię, projekt szkółek Verve Coffee Roasters przynosi owoce

W tym miesiącu kalifornijska firma zajmująca się paleniem tytoniu i sprzedażą detaliczną Palarnia kawy Verve przeniósł swoje operacje direct-trade na zupełnie nowy poziom, gdy zaprezentował swoją inaugurację Kawa z projektu Farmlevel Nursery… Czytaj więcej

Inspirujący i kofeinujący scenarzyści, debiuty The Lost Draft w Nowym Jorku

Anonimowy filmowiec z Nowego Jorku otwiera w tym tygodniu drzwi do The Lost Draft, kawiarni w dzielnicy SoHo na Manhattanie. Sklep został zaprojektowany tak, aby zapewnić wygodną, ​​inspirującą i wspólną przestrzeń dla pisarzy i członków ekip produkcji telewizyjnych i filmowych pracujących w mieście… Czytaj więcej

Side Practice Coffee stawia ludzi w centrum Chicago?

„Prowadzenie pobocznych projektów lub małych firm zawsze było częścią tego, kim jestem”, Side Practice Coffee Owner Franciszek Almeda powiedział DCN. „Uwielbiam wymyślać kreatywne pomysły, uruchamiać i budować rzeczy, z których wiele zobaczysz w kawiarni”.… Czytaj więcej

Raport NCA: Więcej młodych dorosłych niż kiedykolwiek pije kawę codziennie

Rekordowa liczba młodych dorosłych, w wieku 18-24 lat, pije kawę w Stanach Zjednoczonych, z czego 51% deklaruje, że w ciągu ostatniego dnia wypił jakiś rodzaj kawy, według najnowszego wydania raportu. Krajowe trendy danych dotyczących kawy (NCDT) raport wydany przez USA Krajowe Stowarzyszenie Kawy (NCA)… Czytaj więcej

Marka Robot Barista Artly zdobywa 8 milionów dolarów, planuje ekspansję handlową

Startup robot-barista z Seattle Artly zamknęła rundę inwestycyjną o wartości 8 milionów dolarów z planami zwiększenia zasięgu zrobotyzowanych kiosków detalicznych dla baristów. Spółka, kierowana przez wieloletniego inżyniera Amazon Web Services Meng Wangotworzył swoje pierwsze stoisko handlowe w Portland w stanie Oregon, w sklepie japońskiej marki lifestylowej MUJI w 2021 roku… Czytaj więcej

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *