M&S wprowadza na rynek świąteczny asortyment Plant Kitchen z wegańskimi pieczeń z indyka i deserami – vegconomist

W ofercie na Boże Narodzenie 2022 po raz kolejny wegańska pieczeń z indyka z zeszłego roku, a także wegański sos, pieczeń z migdałów i orzechów pekan z dyni piżmowej, wegańskie nadzienie Plant Kitchen i bezmięsne świnie w kołdrach.

W tym roku powtarza się również pudełko wyboru warzyw marki, które zawiera dodatki, takie jak potrójnie gotowane pieczone ziemniaki, duszona czerwona kapusta, serowy zapiekany kalafior i por, wegańskie kulki nadziewane i bezmięsne kiełbaski w wegańskim boczku.

Wegańskie jedzenie świąteczne?
© M&S

Nowe dodatki na Boże Narodzenie ’22

Plant Kitchen jest popularna wśród brytyjskich konsumentów ze względu na przyjazne weganom alternatywy, które w tym weganium M&S rozszerzyło o ponad 175 produktów roślinnych.

W ramach tej przyjaznej weganom świątecznej kolekcji firma dodała nowe produkty, w tym pudełko udekorowanych reniferami bułeczek na parze wypełnionych warzywami, parfait grzybowy, brioszki, zapiekanki warzywne, kije z kurczaka i deser ciasteczkowy z czekoladą i śmietaną.

Wegańskie jedzenie świąteczne?
© M&S

Sophia Linn, dietetyk w M&S, skomentowała ekspansję produktów firmy: „Chcemy pomóc naszym klientom odkrywać i cieszyć się bardziej zrównoważonymi sposobami życia, a nasza gama Plant Kitchen oznacza, że ​​wszelkie wymiany dokonywane przez klientów nie stanowią kompromisu w zakresie jakości, przystępności cenowej ani smak.”

Prawie wszystkie produkty Plant Kitchen są w sprzedaży na Ocado. Witryna M&S oferuje świąteczną usługę jedzenia na zamówienie, która przyjmuje zamówienia do odbioru 22, 23 i 24 grudnia.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *