Najlepsze miejsce do zakupu zielonych ziaren kawy online

Fanatycy kawy, w tym ja, zrobią wszystko, aby uzyskać odważne profile smakowe.

Jeśli jesteś gotowy, aby przenieść swój proces warzenia na wyższy poziom, palenie surowych ziaren kawy to zabawny i satysfakcjonujący sposób na uzyskanie tych różnych smaków.

Jednak palenie kawy ma wpływ nie tylko na smak. To sposób na zaaranżowanie aromatu, ciała i ogólnego doznania podczas picia.

Więc gdzie najlepiej kupić zielone ziarna kawy? Sprawdź tę listę, aby kupić niepalone ziarna od hodowców kawy na całym świecie.

8 najlepszych miejsc, w których można kupić zielone ziarna kawy online

1. Świeża kawa palona

W 2009 roku firma Fresh Roasted Coffee rozpoczęła działalność jako palarnia. Ich misja była prosta: przygotowywać uniwersalnie atrakcyjne kawy dla smakoszy. W niewiele ponad dekadę biznes w FRC rozkwitł.

Najszczęściej wybierane

Zielone niepalone ziarna kawy |  FRC

W dzisiejszych czasach palarnie te stały się również miejscem zakupów, gdy szukasz najlepszych zielonych ziaren kawy na rynku.

FRC korzysta ze zrównoważonych źródeł, aby pozyskiwać ziarna kawy Fair Trade i Direct Trade. Dzięki zaangażowaniu w pozyskiwanie wysokiej jakości, FRC oferuje ponad 40 odmian nieprażonych ziaren kawy, które łączą w sobie smak i uczciwość.

Nowy w kupowaniu zielonych ziaren kawy? Nie ma problemu. FRC oferuje pakiety startowe samplerów wybrane według pochodzenia.

Jeśli próbujesz zmniejszyć spożycie kofeiny, nie martw się — nadal możesz eksperymentować z zieloną fasolą. Sprawdź ofertę FRC ziaren bezkofeinowych przetwarzanych na wodę Swiss Water, aby zmaksymalizować smak i zminimalizować drgania.

FRC sprzedaje surowe ziarna kawy w workach o wadze 1 funta, 5 funtów i 25 funtów. Gdy już poważnie podejdziesz do kupowania fasoli, zarejestruj się w subskrypcji i zaoszczędź 10% na zakupie.

2. Amazonka

Sprzedawca detaliczny, którego nie trzeba przedstawiać, Amazon to kolejne dobre miejsce na zakup zielonych ziaren kawy.

Może kojarzy Ci się ten zakupowy gigant z echami i Alexami. Ale zawiera również jedne z najlepszych w branży urządzeń i materiałów do kawy. W rzeczywistości, jeśli przejrzysz sekcję Amazon Grocery & Gourmet Food, znajdziesz nieprażoną fasolę z całego świata.

Jeśli szukasz fasoli z ograniczonym budżetem, sprawdź profil sprzedawcy Grape and Granary. Aby uzyskać bardziej ekskluzywne smaki kawy, szukaj ziaren Jamaica Blue Mountain Single Origin firmy Grand Paradé.

Oprócz oferowania fasoli na każdą kieszeń, wybór kawy Amazon obejmuje szeroką gamę rozmiarów. Jest to więc łatwe miejsce, w którym zarówno hobbyści, jak i właściciele kawiarni mogą kupić fasolę.

Trzeba przyznać, że wybór na Amazon może być nieco chaotyczny. Ale przy odrobinie poszukiwań można znaleźć niepalone ziarna od rolników z niemal każdego kraju, w którym uprawia się kawę. Wszystko w zaciszu swojego komputera.

3. Zagroda Ziarna Kawy

Jeśli chodzi o wybór nieprażonych ziaren, udaj się do Coffee Bean Corral. Pierwszy w Internecie sklep z zieloną kawą działa od 1994 roku i oferuje prawie 30 lat doświadczenia.

CBC sprzedaje palarnie i młynki, aby przyspieszyć swoje marzenia o fasoli. Ale prawdziwą atrakcją w tym zagrodzie jest ponad 100 rodzajów nieprażonych ziaren z prawie każdego kraju kawowego na świecie.

Jeśli robisz zakupy w CBC, Twoja filiżanka kawy naprawdę się przepełni. W tym obszernym menu znajdziesz wszystko — orzechowe, gorzkie, słodkie lub kwieciste. Możesz również wybrać sposób obróbki kawy (naturalna, myta, miodowa, półmyta, łuskana na mokro i inne).

Wszystkie te opcje mogą być przytłaczające, zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz. Na szczęście CBC Coffee Bean Matrix zidentyfikuje najlepsze zielone ziarna kawy dla Twoich preferencji smakowych.

Oto mała wskazówka, aby przyspieszyć wyszukiwanie. Aby uzyskać słodsze smaki kawy, kup ziarna z Gwatemali lub miejsc o chłodnych temperaturach i wysokich wzniesieniach.

4. Kawa Klatch

Rodzinna firma Klatch Coffee dystrybuuje kawę z południowej Kalifornii od 1993 roku. Zdobyli nagrody na CoffeeFest, Golden Bean, World Barista Championships i nie tylko.

Obecnie Klatch Coffee sprzedaje 11 rodzajów ziaren zielonej kawy z całego świata. Ta oferta blednie w porównaniu z trzema najlepszymi typami na tej liście. Ale niech cię to nie zniechęci.

Znani są przede wszystkim ze swoich pieczeni i naparów, ale ich standardy pozyskiwania sprawiają, że są również aktywnym graczem na zielonej scenie.

Jeśli polegasz na sprawdzonych smakach średniej wielkości palenia, wypróbuj Klatch Diamond Reserve. Te naturalne ziarna kawy pochodzą z regionu Cerrado Mineiro w Brazylii.

Na „niezmiernie słodką” kawę wypróbuj Rwanda Kamina Washed.

Niezależnie od tego, które ziarna wybierzesz, możesz być pewien, że Klatch poddał je swojej „metodzie szczytu smaku”, aby uzyskać najlepszą możliwą kawę.

5. Słodkiej Maryi

Sweet Marias pozyskuje surowe ziarna kawy bezpośrednio od rolników z całego świata. Sprzedają również imponującą gamę sprzętu (piwary, młynki, ekspresy ciśnieniowe i inne).

Thompson Owen i Maria Troy otworzyli Sweet Marias w Columbus w stanie Ohio. To było w 1997 roku. Od tego czasu przenieśli się do Oakland w Kalifornii, gdzie można teraz robić zakupy w sklepie stacjonarnym.

Nawet jeśli robisz zakupy tylko do osobistego palenia, wybór najlepszego zielonego ziarna kawy według własnego gustu może być wyzwaniem.

Witryna Sweet Marias ułatwia sprawę dzięki przydatnemu menu wyszukiwania. Na ich stronie możesz wybierać spośród profili, takich jak Light and Bright, Floral, Fruited lub Wild and Wooly.

(Osobiście chciałabym zasmakować w kategorii Ziemia i Las. Espresso z subtelną nutą świeżych ziół? Pokoloruj mnie zaintrygowana!)

Nadal nie jestem pewien? Kup zestaw próbek najlepszych ziaren kawy Sweet Marias, aby udoskonalić swój gust.

6. Fasola Dziekana

Jeśli chcesz kupić zielone ziarna kawy, które dają duże smaki bez uszczerbku dla etyki, Dean’s Beans to dobre miejsce na zakupy.

Założyciel Dean Cycon pracował jako prawnik w zakresie prawa ochrony środowiska i praw tubylczych, zanim dostał się do kawy. A jego firma, której celem jest misja, wykorzystuje teraz kawę speciality jako narzędzie do pozytywnych zmian.

Dodatkowo Dean’s Beans oferuje wybór nieprażonej kawy na zmianę. Dlatego często można znaleźć nowe mieszanki i torebki kawy z jednego źródła.

Weź trochę ekologicznej kawy etiopskiej, aby uzyskać kwiatowe i owocowe smaki. Szukasz filiżanki łatwej do picia kawy? Ziarna organicznej zielonej kawy Sumatran zapewnią Ci pełne ciało o niskiej kwasowości.

Większość sprzedawców, co zrozumiałe, traktuje priorytetowo ziarna Arabiki. Ale oto szansa dla bardziej żądnych przygód palarni na spróbowanie tworzenia wysokiej jakości kawy pitnej z ziaren robusty.

7. Kawa na szczycie góry

Z małej wytwórni kawy w Australii pochodzi Mountain Top Coffee. MTC, schowana w górach Nimbin w Nowej Południowej Walii, oferuje jedną kawę jednego pochodzenia. Ale to wyjątkowa fasola, która zyskała sławę na całym świecie.

MTC dostarcza niepaloną kawę na rynki z wyższej półki w USA, Japonii i Norwegii.

Pożądany smak tej zielonej fasoli australijskiej zawdzięcza mikroklimatowi, w którym rosną. Bogate gleby wulkaniczne i łagodne zimy pozwalają na powolny proces dojrzewania. Ostateczny napar łączy słodycz z ziemistymi smakami, tworząc filiżankę kawy o gładkiej konsystencji.

Pobaw się z tymi zielonymi fasolkami, aby sprawdzić, czy możesz wydobyć ich cytrusowe nuty, zachowując jednocześnie łagodną kwasowość. Inne rodzaje palenia mogą wytwarzać mocne nuty czekolady i owocowy ciemny budyń.

8. Zielona fasola

Green Beanery to kanadyjska firma z siedzibą w Toronto, która sprzedaje zarówno zielone ziarna, jak i paloną kawę. (Firma sprzedaje również komercyjne palarnie i inne produkty do parzenia kawy.)

W Green Beanery znajdziesz zarówno smakowite standardy, jak i wysokiej klasy kawę ziarnistą.

Mówi się, że Kona na Hawajach produkuje jedne z najlepszych ziaren kawy na świecie. Jeśli kiedykolwiek chciałeś popijać i zobaczyć na własne oczy, teraz masz szansę.

Te słodkie fasolki są drogie, ale jeśli masz pieniądze, możesz spróbować fasoli Hawaiian Kona Fancy Cancino Family. Po prażeniu te zielone ziarna kawy wytworzą filiżankę, która nada Ci bogaty smak i złożony aromat.

Zawijanie: zielone ziarna kawy

Każdy ze sklepów z tej listy będzie sprzedawał ci przeciętną zieloną fasolę. Ale najlepszym miejscem do zakupu zielonych ziaren kawy jest Świeża Kawa Palona.

Najszczęściej wybierane

Zielone niepalone ziarna kawy |  FRC

Dopasowując standardy dla smakoszy o uniwersalnym wyglądzie, FRC oferuje ponad 40 odmian nieprażonych ziaren. Więc niezależnie od tego, czy chcesz rześkich kaw z nutami cytrusowymi, czy kremowych kaw o niskiej kwasowości, zacznij zaopatrywać się w FRC.

Pamiętaj, że przekształcenie skromnego zielonego ziarna kawy w napój dokładnie odpowiadający jego smakowi wymaga umiejętności. Kup więc trochę fasoli, podkręć temperaturę i nie bój się ponieść porażki za pierwszym razem.

Przy odrobinie praktyki możesz po prostu opanować idealną kawę.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *