„Najlepszy topniejący ser wegański” Ilchestera Topniejący dojrzały teraz w plasterkach w Sainsbury’s – vegconomist

Najlepszy brytyjski dostawca serów smakowych Ilchester jest wprowadzenie na rynek popularnego produktu Vegan Melting Mature w nowym formacie plastrów.

Wprowadzenie na rynek nastąpiło po sukcesie bloku Vegan Melting Mature, który zdobył złoto w kategorii Bezmleczny Ser Alternatywny w konkursie International Cheese Awards 2022. Ser wegański zadebiutował jako część pudełka selekcji na Boże Narodzenie 2020, ale okazał się tak popularny, że został udostępniony na stałe — wraz z Ilchester Vegan Blue — w lipcu ubiegłego roku.

Ilchester jest częścią portfolio Norseland, które obejmuje zarówno sery mleczne, jak i sery roślinne. W portfolio znajdują się również dwie inne, wielokrotnie nagradzane marki, Applewood Vegan i Mexicana Vegan.

© Ilchester

Tradycyjne marki serów stają się wegańskie

Norseland nie jest jedyną marką serów mlecznych, która rozszerzyła swoją działalność na sektor roślinny. Cathedral City niedawno wprowadziło na rynek swoją pierwszą opcję wegańską, podczas gdy Philadelphia wprowadziła roślinny serek śmietankowy na Veganuary 2022. Dwie marki produktów do smarowania na bazie roślin – Pure i Vitalite – również niedawno rozszerzyły swoją działalność na ser wegański.

„Otrzymaliśmy wiele zapytań od fanów bloku Topienie Dojrzałe o format plasterków, po kilku naprawdę imponujących recenzjach bloku, opisujących go jako „świetny ser do topienia”, „żaden inny wegański ser nie topi się i nie smakuje tak dobrze jak to” i „najlepszy jak dotąd wegański ser, a ja wypróbowałam je wszystkie” – powiedziała Lisa Harrison, Marketing Manager w Ilchester. „Będzie idealnym serowym dodatkiem do wegańskich burgerów, topi się tak samo jak ser na toście lub walijskimi tostami i oczywiście jest idealnym serem do dużych dań, takich jak wegańska lasagne. Jesteśmy pewni, że plastry znikną z półek.”

Ilchester Vegan Melting Mature Slices zadebiutuje w 454 sklepach Sainsbury’s od 9 października.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *