Nasze pięć najlepszych pomysłów na prezenty na Dzień Ojca na 2022 r.

Ziarna kawy jamajskiej z niebieskiej góry, kawa jamajska, kawa z niebieskiej góry, ziarna kawy z niebieskiej góry, dzień ojca, prezenty na dzień ojca, prezenty dla taty, pomysły na prezenty na dzień ojca, kawa dla smakoszy, kapsułki z kawą dla smakoszy, ekspres Nespresso, ekspres do kawy Nespresso

Dzień Ojca ma zwyczaj skradać się znikąd. Okazje takie jak te przychodzą gęsto i szybko, co utrudnia wymyślanie naprawdę znaczących pomysłów na prezenty na Dzień Ojca.

Prezentów dla tatusiów, którzy kochają kawę, nie brakuje, ale wiedza, od czego zacząć, może być wystarczającym wyzwaniem. Dlatego po raz kolejny stworzyliśmy krótką listę naszych własnych najlepszych pomysłów na prezenty z okazji Dnia Ojca dla tatusiów, którzy lubią kawę.

Jeśli w tym roku walczysz o inspirację, postaw na jeden z poniższych prezentów na Dzień Ojca, a gwarantujemy, że nie popełnisz błędu:

1) Zaparzacz powietrza Vacone

Po pierwsze, to zgrabne małe urządzenie zostało zaprojektowane do parzenia po prostu fantastycznej kawy, gdy jesteś poza domem. Jedno ładowanie wystarcza do zaparzenia niezwykłych 100 filiżanek, z możliwością zaparzenia wyśmienitej gorącej lub zimnej kawy za naciśnięciem jednego przycisku. Świetny do życia w podróży, ale także bardzo szybki i wygodny sposób na zaparzenie jednej filiżanki w domu. Nie jest to najtańszy przenośny ekspres do kawy, ale jest wart każdego grosza.

2) Termos do kawy z obiektywem aparatu

Ta rzecz istnieje już zbyt długo, aby można ją było uznać za coś zbliżonego do innowacyjnego lub pomysłowego. I właśnie na tym polega jego urok – klasyczny termos z obiektywem aparatu stał się szczytem sztampowego szyku. W każdym razie, dzisiejsze wcielenia tego klasyka potrafią naprawdę fantastyczną robotę, utrzymując gorącą kawę przez wiele godzin. To niezła zabawa, ale jednocześnie może być zaskakująco praktyczna!

3) Wyśmienita kawa super premium

Dla ojców, którzy mają zamiłowanie do tego, co w życiu lepsze, nic nie jest lepsze niż paczka doskonałych ziaren kawy dla smakoszy. Szczególnie polecana jest kawa jamajska – dlaczego nie najlepsze ziarna kawy z Jamajki Blue Mountain, jakie można kupić za pieniądze? Są to rodzaje odpustów, na które ojcowie rzadko się traktują, ale zdecydowanie na to zasługują. Podnieś paczkę jamajskich ziaren kawy blue mountain, a może postaw na pudełko wykwintnych saszetek z kawą do jego ulubionej maszyny.

4) Nowa maszyna Nespresso

Mówiąc o tym, technologia ekspresów do kawy na kapsułki przeszła długą drogę przez lata. W szczególności Nespresso* kontynuuje udoskonalanie swoich flagowych urządzeń, dzięki czemu za dotknięciem przycisku można szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej warzyć java o jakości baristy. Jeśli minęło trochę czasu, odkąd twój tata zafundował sobie nowy ekspres Nespresso, masz właśnie idealny pomysł na prezent z okazji Dnia Ojca.

5) Spersonalizowane kubki do kawy

Wreszcie, istnieją pomysły na prezenty na Dzień Ojca, które nigdy nie wychodzą z mody. Doskonałym przykładem jest klasyczny spersonalizowany kubek do kawy, który daje możliwość bycia tak sentymentalnym lub bezczelnym, jak tylko chcesz. Tak czy inaczej, spersonalizowane prezenty dla ojców są zawsze dobrze przyjmowane jako przejaw szczerej myśli i życzliwości. To samo dotyczy spersonalizowanej odzieży, którą również warto wziąć pod uwagę w tym Dniu Ojca.

Możesz teraz zamówić świeżo paloną kawę speciality, taką jak pyszna Jamajska kawa Blue Mountain ze sklepu internetowego Haymana. Jest dostępny w różnych formatach, w tym w ziarnach zielonej kawy, palonej kawy ziarnistej, kawy mielonej, kapsułek kawy kompatybilnych z ekspresami Nespresso* oraz saszetek z kawą kompatybilnych z Ekspres do kawy Keurig K Cup** – Kliknij tutaj zamówić teraz, oferujemy bezpłatną wysyłkę na cały świat!

* Nespresso® jest zastrzeżonym znakiem towarowym Société des Produits Nestlé SA, niepowiązanym z Hayman®. Nasze saszetki do espresso nie są tworzone ani sprzedawane przez Nespresso®.

** Keurig i K-Cup są zastrzeżonymi znakami towarowymi Keurig Green Mountain, Inc. niezwiązanymi z Hayman®. Nasze kapsuły nie są tworzone ani sprzedawane przez Keurig®Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *