NotCo debiutuje długo wyczekiwanymi plastrami NotCheese w Chile

latynoamerykański uruchomienie NotCo ogłasza wprowadzenie na rynek NotCheese – pierwszej w historii oferty serów i tego, co firma nazywa „najbardziej wyczekiwanym produktem” w swojej historii. Wprowadzone na rynek w dwóch odmianach plastry NotCheese zadebiutują początkowo w supermarketach Jumbo w Chile, a także na stronie internetowej NotCo.

„Bez wątpienia jeden z najważniejszych kamieni milowych dla NotCo”

Dostępny w odmianach Buttery i Cheddar, NotCheese jest wytwarzany ze składników takich jak masło kokosowe, skrobia z tapioki, białko grochu i kurkuma. Produkt ma ten sam zapach, konsystencję i smak co tradycyjny ser i można go podawać jako dodatek do burgerów lub wtopiony w sos lub dip.

NotCheese został stworzony przy pomocy opatentowanej przez firmę sztucznej inteligencji, znanej jako Giuseppi, i dołącza do jej uznanego portfolio produktów, które obejmuje NotMilk, NotBurger, NotIcecream, NotMayo i NotChicken.

Według firmy, ser był produktem najbardziej pożądanym przez społeczność fanów NotCo.

Plasterki Sera NotCo
©NotCo

Więcej „Nie ser”

W październiku NotCo zaprezentowało osobną ser roślinny produkt stworzony we współpracy ze światowym gigantem spożywczym Kraft Heinz. Ten produkt, nazwany również Not Cheese, jest pod wspólną marką ze słynnym logo Kraft i występuje w kilku odmianach, w tym American, Cheddar i Provolone. Kraft’s Not Cheese został wprowadzony na rynek w ramach ograniczonej próby w 30 supermarketach w Cleveland w stanie Ohio, a krajowa premiera w Stanach Zjednoczonych planowana jest na przyszły rok.

NotCo, którego inwestorami jest Jeff Bezos, osiągnął status Jednorożca w 2021 roku, z szacowaną wyceną na 1,5 miliarda dolarów. Firma podniosła ponad 350 milionów dolarów w finansowaniu, a jej produkty można znaleźć w całej Ameryce Łacińskiej, w tym w Meksyku, Brazylii, Chile, Argentynie i Ekwadorze.

Kraft Heinz Not Co Joint Venture
© Kraft Heinz/ Not Co

Słuchanie konsumentów

„Ta nowa premiera jest zgodna z budowaniem naszego celu NotCo, który ma na celu zmniejszenie wpływu na środowisko, ale jest również dostosowana do potrzeb naszych konsumentów” — powiedział Matias Muchnick, założyciel i dyrektor generalny NotCo. „Ich opinie i preferencje pozwalają nam nadal ulepszać nasze produkty i pomagają nam zobaczyć, jakie inne kategorie możemy wdrożyć. Dzięki temu dostosowaliśmy się i pozycjonowaliśmy wśród najlepszych marek i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej premiery, która niewątpliwie jest jednym z najważniejszych kamieni milowych dla NotCo”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *