Nowa platforma B2B, Plant Based World Pulse, rusza w Światowy Dzień Wegan

JD Events LLC, firma stojąca za Światowa Wystawa Roślin uruchomiła nową platformę cyfrową, Puls świata roślinnego do całorocznej obsługi przestrzeni B2B.

Plant Based World Pulse będzie zawierał treści na wysokim poziomie, w tym raporty, studia przypadków, białe księgi, seminaria internetowe i nie tylko, skierowane do wszystkich branż w niszy cateringowej dla sprzedawców detalicznych, producentów, dostawców, dystrybutorów i inwestorów jako doskonały dodatek do corocznych pokazów w Europie i Ameryce Północnej, które odbywają się odpowiednio w Nowym Jorku i Londynie.

„Nasze coroczne pokazy w Nowym Jorku i Londynie z powodzeniem angażują branżę spożywczą i napojów w ten temat, ale stawianie roślin na szczycie listy programów raz lub dwa razy w roku nie wystarczy” – powiedział Joel Davis, dyrektor generalny JD Events LLC. „W tej przestrzeni są ciągłe innowacje i badania, którymi chcemy dzielić się z naszą społecznością przez cały rok, dlatego opracowaliśmy Plant Based World Pulse”.

Z globalnym rynkiem żywności roślinnej ma być wart ponad 70 miliardów dolarów (USD) do 2027 r. JD Events pozycjonuje się jako firma, która łączy branżę zarówno osobiście, jak i cyfrowo.

Co jest teraz w Pulsie Świata opartego na roślinach?

Ponieważ media głównego nurtu wciąż donoszą o spowolnieniu na rynku roślinnym, Plant Based World Pulse opublikował swój pierwszy raport ‘Zakłócenie status quo: jak rośliny zasłużyły na miejsce przy stole który bada dowody z liderami myśli na ten temat.

Platforma zawiera również globalny Katalog dostawców który zawiera wykazy producentów, firm produkujących składniki i dostawców rozwiązań w przestrzeni. Firmy mogą bezpłatnie dodawać swoje nazwy i dane kontaktowe, rejestrując się na platformie.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *