Nowe niezbędne pojemniki do przechowywania żywności

Nowe Niezbędne Pojemniki do Przechowywania Żywności - Magazyn Żywności i Żywienia - Kamienna Zupa
Zdjęcie: Mary Ellen Phipps

Recenzowany produkt: 20-częściowy zestaw pojemników OXO Prep & Go

Pomiędzy pakowaniem obiadów do szkoły i pracy a byciem wielkim fanem resztek obiadowych, mogę śmiało powiedzieć, że wypróbowałem swój sprawiedliwy udział w pojemnikach do przechowywania żywności. OXO jest tak znaną i szanowaną marką, że wiedziałem (lub miałem nadzieję!), że 20-częściowy zestaw pojemników OXO Prep & Go będzie tak niesamowity, jak się spodziewałem.

Opisywany jako łatwy w użyciu zestaw produktów do szczelnego przechowywania żywności, niezależnie od tego, czy siedzisz w lodówce, czy jest popychany w torbie, zestaw zawiera sześć różnych rozmiarów pojemników na żywność i trzy pojemniki na przyprawy oraz pokrywki.

Uwielbiam elegancki wygląd i to, jak wygodnie układają się jeden na drugim. Pokrywy są płaskie, a nie zakrzywione, więc nawet jeśli nie można ich zagnieździć w sobie, nadal można je schludnie przechowywać.

Jest naprawdę fajny pojemnik na sałatki, który pozwala oddzielić warzywa i dodatki w tym samym pojemniku, a także ma miejsce na pojemnik na przyprawy. To zdecydowanie mój ulubiony. Kolejny pojemnik ma własny wbudowany durszlak. A mniejsze pojemniki na przekąski są idealne do wysyłania jedzenia do szkoły z moimi dziećmi w plecakach!

Za każdym razem, gdy zamykasz pokrywę pojemnika, słychać wypychane powietrze i uszczelkę ssącą. Aby sprawdzić, czy przeszły test „odporności na wstrząsy”, testowałem pojemniki pod kątem własnych obiadów, resztek i wysłałem je w pudełkach śniadaniowych moich dzieci. Nie mieliśmy ani jednego przecieku!Nowe niezbędne pojemniki do przechowywania żywności -

Całkiem dobrze znosiły się również w zmywarce, bez widocznych zmian kształtu i problemów z czyszczeniem.

Niezależnie od tego, czy szukasz podstawowego rozwiązania do przechowywania resztek, czy super trwałych pojemników na żywność na szkolne lunche, zdecydowanie polecam pojemniki OXO Prep & Go. Są idealne dla osób, które chcą zaoszczędzić pieniądze, przynosząc własne jedzenie do pracy lub szkoły, a także dla tych, którzy przygotowują posiłki na nadchodzący tydzień i potrzebują jedzenia, aby zachować świeżość przez kilka dni.

Mary Ellen Phipps na FacebookuMary Ellen Phipps na Instagramie
Mary Ellen Phipps
Mary Ellen Phipps, MPH, RDN, LD, jest dietetykiem, mamą, cukrzycą typu 1 i właścicielką Odżywianie mleka i mioduz siedzibą w Houston. Zajrzyj na jej stronę internetową, aby znaleźć pyszne, niskosłodzone, naturalnie bezglutenowe przepisy! Możesz również połączyć się z nią na Facebooku lub Instagramie.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *