Nowe wegańskie produkty u Greggsa pojawią się w sklepach w przyszłym tygodniu

Pamiętaj o ekscytacji wywołanej przez wegańska bułka z kiełbasą u Greggsa? Wyprzedał się w kilka sekund, kilka razy i trafił na pierwsze strony gazet przez kilka tygodni z rzędu.

Cóż, tej jesieni próbują zrobić to ponownie, ponieważ Greggs wprowadza do swojego menu kilka nowych wegańskich produktów, w tym roślinną bagietkę z południowym smażonym kurczakiem, wegańskie goujons z kurczaka i nowe tosty.

Zanotuj datę, od 15 września fani Greggsa mogą wypróbować wegańską bagietkę Southern Fried Chicken Baguette, która jest dostarczana z czerwoną cebulą, sosem chipotle i wegańskimi plastrami sera, a także tosty z wegańską fasolą i serem, które brzmią jak idealne jedzenie komfortowe.

Jednak Greggs nie jest pierwszym, który omówił swoją ofertę wegańską – niedawno Pret podjął pozornie śmiały krok, by otworzyć czysto wegańskie/wegetariańskie oddziały swoich popularnych jadłodajni, z których niektóre zawierają wyłącznie wegańskie piekarnie, a wszystkie z nich zostały szalenie popularne i nadal wytrzymują próbę czasu. Uwielbiamy obserwować ten rozwój i nieustanne myślenie, które wprowadza się w produkty wegańskie, i nie możemy się doczekać, aby spróbować najnowszych smakołyków Gregga i jesteśmy pewni, że będą one tak samo popularne, jak ich kultowe wegańskie bułeczki z kiełbaskami. I wypieki Preta 🙂

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *