Nowość Incogmeato Chick’n z MorningStar Farms zawiera pierwsze wegańskie gofry Eggo

należący do Kellogga Farmy MorningStar ogłasza, że ​​do końca 2022 r. będzie wprowadzać dwa nowe produkty z kurczaka na bazie roślin. Jeden z produktów będzie zawierać pierwszy wegański gofr stworzony przez kultową markę śniadaniową Kellogg Echo.

Nowe przystawki

Sprzedawane przez MorningStar uncosmeate nowe dodatki do kurczaków zawierają Roślinny ostry i pikantny chrupiący filet z chik’n plus Kanapka z goframi w stylu Chik’n i Eggo Liege. Według marki, Hot Crispy Chik’n oferuje delikatne wnętrze z pikantnym, chrupiącym i chrupiącym wierzchem z soczystym wnętrzem. Produkt jest dostępny w opakowaniach po cztery filety, z których każdy zawiera o 29% mniej tłuszczu niż konwencjonalne filety z kurczaka (12 g tłuszczu na porcję vs. 8 g) i 17 g białka roślinnego.

The Chik’n and Eggo Liege Style Waffle Sandwich to nowa bezmięsna opcja śniadaniowa, która zadebiutuje w wybranych sklepach w USA. Przenośna kanapka zawiera pierwsze wegańskie gofry Eggo podane z chick’n patty na bazie roślin Morningstar. Każde opakowanie zawiera dwie kanapki waflowe, z 21 g białka roślinnego na kanapkę.

Wegańskie Gofry Z Kurczaka i Eggo
©MorningStar Farmy

Oddział Plant Co.

Firma Kellogg’s, wieloletni lider w dziedzinie alternatywnych produktów mięsnych, nieustannie wprowadza innowacje w swojej ofercie produktów. W kwietniu firma ogłoszony poprawiłaby swój zrównoważony rozwój poprzez pozyskiwanie nowych i lepszych składników sojowych i zobowiązała się do wytwarzania wszystkich alternatyw dla mięsa z wykorzystaniem energii odnawialnej do końca 2022 roku.

W czerwcu firma Kellogg’s ujawniła, że ​​planuje podzielić swoje firmy zbożowe, przekąski i żywność pochodzenia roślinnego na trzy oddzielne działy. Oddział oparty na roślinach, zwany PlantCo., byłby zakotwiczony przez Morningstar Farms i skoncentruje swoje zasoby i inwestycje na silnych perspektywach w sektorze.

Alternatywa dla kurczaka/mięsa na bazie roślin
Gorący i pikantny chrupiący Chik’n ©MorningStar Farms

„Tworzenie większej wartości”

„Kellogg jest na udanej drodze transformacji mającej na celu poprawę wyników i zwiększenie długoterminowej wartości dla akcjonariuszy”, powiedział w czerwcu Steve Cahillane, prezes i dyrektor generalny Kellogg Company. „Wszystkie te firmy mają znaczny potencjał autonomiczny, a zwiększona koncentracja umożliwi im lepsze ukierunkowanie zasobów na ich odrębne priorytety strategiczne. Z kolei oczekuje się, że każda firma będzie tworzyć większą wartość dla wszystkich interesariuszy i każda jest dobrze przygotowana do budowania nowej ery innowacji i wzrostu”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *