Oddlygood rozszerza ofertę produktów bezmlecznych w USA o napój owsiany All-In Barista

Dziwniedobry globalnyspinoff wiodącej fińskiej firmy spożywczej Valio, ogłasza uruchomienie w USA Kompleksowy napój owsiany Barista. Produkt dostępny w kartonach o stabilnej półce, zostanie zaprezentowany w tym miesiącu na Naturalne produkty Expo Wschód w Filadelfii i Święto Kawy Północno-zachodni Pacyfik w Seattle.

„Nasz napój owsiany All-In Barista oferuje pyszną, bezmleczną alternatywę z różnicą”

Stworzony, aby zapewnić kremową piankę bez „łuszczenia”, napój owsiany All-In Barista został stworzony przy udziale baristów i oferuje pełne mleko idealne do cappucino i latte.

Używa pełnego owsa

Barista Oat Drink wykorzystuje owies niemodyfikowany genetycznie i wykorzystuje cały owies, co eliminuje marnowanie żywności, a jednocześnie jest wolny od glutenu i sztucznych aromatów i substancji słodzących. Dostępny w 1-litrowych, trwałych kartonach, każda porcja zawiera 3 g białka, 290 mg wapnia, 7 tłuszczu i zero dodatku cukru. Produkt jest sprzedawany w sugerowanej cenie detalicznej 4,99 USD.

Oddlygood kremowe wegańskie capuccino/kawa
©Dziwniedobry

Barista Oat Drink jest obecnie produkowany w Wielkiej Brytanii, ale OddlyGood planuje przenieść produkcję do USA w oczekiwaniu na wyższą sprzedaż. Napój po raz pierwszy zadebiutował w Europie w 2019 roku i jest sprzedawany również w Szwecji, krajach bałtyckich, Polsce, Malcie i Irlandii.

Nabiał z różnicą

Stworzona przez Valio Group, jednego z największych fińskich producentów żywności, Oddlyfood wprowadziła na rynek USA na początku 2022 roku linię roślinnych alternatyw jogurtów i serów. Według amerykańskiego oddziału OddlyGood sprzedaż jest zgodna z celem i nadal rośnie. Pełna linia amerykańska, w tym napój owsiany Barista, zostanie zaprezentowana na Stoisko 1020 na Expo Wschód i w Stoisko 500 na Coffee Fest PNW.

Oddlygood Global Product Range Mleko owsiane
© Dziwnie dobry globalny

„Widzimy silny rynek w Stanach Zjednoczonych dla miłośników kawy, którzy raczą się spersonalizowanymi napojami w lokalnej kawiarni lub cieszą się ubijaniem jednego w domu w ramach porannego rytuału lub popołudniowej przerwy”, mówi Caitlin Mahler, nowo mianowany dyrektor ds. biznesu. Rozwój, Dziwnie dobre USA. „Nasz napój owsiany All-In Barista oferuje pyszną, bezmleczną alternatywę z różnicą”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *