OMNIFoods i Kenchan Ramen wprowadzają zestawy DIY Ramen z mieloną wieprzowiną OMNI

Marka alternatywnego białka OMNIŻywność ogłasza, że ​​współpracuje z LA’s Kenchan Ramen oferować domowe zestawy wegańskie z ramenem do samodzielnego montażu konsumentom w Arizonie, Kalifornii, Idaho, Nevadzie i Utah.

„Jestem tak podekscytowany, że mogę dzielić się moim ulubionym jedzeniem na pocieszenie i tymi nowymi pysznymi wegańskimi opcjami, dzięki czemu ty też możesz być szefem kuchni ramen w domu”

Stworzone, aby zapewnić autentyczne, domowe doznania ramenu, opcje na bazie roślin Kenchan Ramen są teraz dostępne do zakupu online i obejmują trzy odmiany:

  • Biały Grzyb Truflowy – Kremowy bulion warzywny z białą truflą z makaronem szpinakowym, edamame i smażonymi grzybami, skropiony oliwą truflową.
  • Imbirowy czosnek Shio – Baza zupy imbirowo-czosnkowej nadziewana umami ze świeżym makaronem, smażonymi grzybami, szpinakiem, korzeniem lotosu i olejem cebulowo-imbirowym.
  • Pikantny Sezam – Pikantny ramen ze smażonym białkiem wieprzowym OmniGround, świeżym makaronem, edamame, nitkami chili i sezamem.
Tani zestaw z makaronem wegańskim
©Kenchan Ramen

Według OMNIFoods, OMNIPork na bazie roślin to uniwersalna alternatywa dla wieprzowiny o delikatnej konsystencji i soczystym smaku. OMNIPork wytwarzany z soi, grochu, grzybów shiitake i ryżu niemodyfikowanych genetycznie jest również lepszy pod względem odżywczym i bardziej przyjazny dla środowiska niż konwencjonalna wieprzowina, jak twierdzi marka, dzięki zmniejszeniu emisji dwutlenku węgla i wymaga mniej wody do produkcji.

Wzrost w USA

Partnerstwo to ostatni wzrost w USA dla firmy OMNIFoods z siedzibą w Hongkongu, która niedawno podpisała major zmarłl z DOT Foods – największym redystrybutorem usług gastronomicznych w Ameryce Północnej – w celu rozszerzenia asortymentu produktów firmy w tysiącach nowych kanałów sprzedaży detalicznej i gastronomii.

W lipcu nowa linia produktów z owoców morza OMNI na bazie roślin, OMNISeafood, wprowadziła na rynek w USA filety rybne i ciastka krabowe za pośrednictwem cyfrowej platformy GTFO It’s Vegan.

OMNI Ryby na bazie roślin
© OmniFoods

“Niesamowita tekstura”

Kenshan Ramen został założony w 2020 roku przez Mistrz kuchni Motoki Teranishi i Kenshi Kobayashi i wyprzedaje swoje popularne zestawy ramen w cotygodniowym farmer’s rynków.

„Zdecydowaliśmy się na użycie OMNI w naszych pikantnych zestawach sezamowych ze względu na niesamowitą konsystencję, a kiedy po raz pierwszy go spróbowałem, nie mogłem uwierzyć, że jest w 100% oparty na roślinach i ma doskonałą wartość odżywczą”, powiedział Kenshi (Kenchan) Kobayashi, założyciel i dyrektor generalny Kenshan Ramen.Jestem bardzo podekscytowany, że mogę podzielić się moimi ulubionymi potrawami na pocieszenie i tymi nowymi pysznymi wegańskimi opcjami, dzięki czemu ty też możesz zostać szefem kuchni ramen w domu”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *