Ośrodek wypoczynkowy i spa Lake Arrowhead

Położony w górach San Bernardino w Kalifornii, Lake Arrowhead Resort and Spa jest cichym i spokojnym miejscem, w którym można się zrelaksować.

Wewnątrz kurortu i spa Lake Arrowhead.

Niedawno miałem absolutną przyjemność odwiedzić góry San Bernardino w południowej Kalifornii i zatrzymać się w pięknym małym kurorcie Lake Arrowhead. W tej podróży chodziło o odmłodzenie, a Ośrodek wypoczynkowy i spa Lake Arrowhead nie zawiodłem. Niecałe dwie godziny od Los Angeles czujesz się jak zupełnie inny świat niż okolica i przenosi Cię w miejsce relaksu. Pomimo bliskości LA, polecam przylatywanie i wylatywanie z międzynarodowego lotniska w Ontario, aby uzyskać jak najlepszy dostęp.

Informacje o kurorcie i spa Lake Arrowhead

Pokoje gościnne w Lake Arrowhead Resort and Spa.

Lake Arrowhead Resort oferuje niesamowitą ucieczkę od codziennego zgiełku życia. Ich pokoje, podobnie jak reszta resortu, stanowią idealną równowagę między nowoczesnością a wygodą górskiej chaty. Budzenie się z pięknym widokiem na jezioro i góry było niesamowite!

Poranna kawa w górach Edytowane

Jeśli chodzi o lokale gastronomiczne, ośrodek ma na własność parę. Rano delektowałem się filiżanką kawy z Cafe Aromas (słodkiej małej kawiarni) w rześkim górskim powietrzu i jadłem lunch i kolację z Bin 189 na świeżym powietrzu, w pełni korzystając z malowniczych widoków krajobrazowych.

Co robić w okolicy?

Lake Arrowhead Resort ma tak wiele wspaniałych rzeczy do zaoferowania, od udogodnień na terenie posiadłości po zajęcia w okolicy. Byłem mile zaskoczony różnorodnością i tym, jak naprawdę mają coś do zaoferowania dla każdego! Większość oferowanych usług jest wliczona w cenę pobytu bez dodatkowych opłat.

Zakupy w kurorcie nad jeziorem Arrowhead Edited

Ogromnym sposobem na odpoczynek na wakacjach są zakupy! A Lake Arrowhead Village miała niesamowitą różnorodność sklepów. Podczas mojego pobytu pogoda była również absolutnie piękna, więc cudownie było po prostu leniwie przespacerować się ulicą i cieszyć się świeżym, górskim powietrzem.

Basen w kurorcie nad jeziorem Arrowhead Edited

Oczywiście żaden pobyt w ośrodku nie jest kompletny bez spędzania czasu przy basenie. Odkryty basen Lake Arrowhead miał mnóstwo miejsca na relaks i kąpiele słoneczne lub na pluskanie się i pływanie w ciepłej wodzie.

Jezioro w kurorcie nad jeziorem Arrowhead Edited

Ośrodek posiada również dostęp do prywatnej plaży nad jeziorem Arrowhead, z którego roztaczają się wspaniałe widoki na okoliczne góry. Goście mogą pływać, pływać kajakiem lub kajakiem po jeziorze. Możesz również udać się do wioski, aby zarezerwować prywatną wycieczkę łodzią! A ze względu na lokalizację ośrodka, jeśli jesteś fanem górskich przygód, masz dostęp do kolarstwa górskiego i pieszych wędrówek w cieplejszych miesiącach lub snowboardu i jazdy na nartach w chłodniejszych miesiącach. Oferują nawet sanki, wieczory filmowe i wieczory gier dla najmłodszych.

klasa fitnes

Oczywiście nie mogę nigdzie iść bez zbadania możliwości fitness. Lake Arrowhead Resort ma nie tylko niesamowite centrum fitness, ale także codzienne zajęcia fitness, takie jak joga, pilates i HIIT.

Masaż w kurorcie i spa Lake Arrowhead.

Moja ulubiona część mojego pobytu? The spa! Miałem niesamowity masaż tkanek głębokich, ale bardzo trudno było zawęzić to, co wybrałem z ich różnorodnej listy zabiegów. Oferują kilka różnych rodzajów masażu, twarzy, różne peelingi ciała, aromaterapię, terapię bańkami i wiele innych opcji! Mają również dostęp do łaźni parowej i łaźni rzymskiej, która była wspaniała.

Grot strzałki nad jeziorem Edytowano

Oprócz wszystkiego, o czym już wspomniałem, wiem, że ośrodek organizuje wszelkiego rodzaju sezonowe zajęcia i imprezy. Upewnij się, że dokładnie zapoznałeś się z ich witryną podczas rezerwacji, aby wiedzieć, co się dzieje w tym czasie! Twoja podróż do Lake Arrowhead Resort and Spa sprawi, że poczujesz się zrelaksowany, odświeżony i wypoczęty.

Ujawnienie: Ośrodek wypoczynkowy i spa Lake Arrowhead gościłem moje zakwaterowanie i posiłki podczas mojego pobytu, ale wszystkie opinie są moje.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *