Pięć kolejnych najlepszych pomysłów na prezenty na Dzień Ojca na 2022 r.

Nadal walczysz o inspirację przed Dniem Ojca? Zdeterminowany, aby ten dzień zapamiętać o tacie kochającym kawę w swoim życiu?

Jak już mówiliśmy przy niezliczonych okazjach, wiedza o tym, od czego zacząć pomysły na prezenty z okazji Dnia Ojca, może być połową sukcesu. Daleki od niedoboru opcji do wyboru, wyzwaniem jest znalezienie czegoś, co naprawdę docenią. Albo jeszcze lepiej, skorzystaj z praktycznego zastosowania.

Skupiając się na tym ostatnim, po raz kolejny przygotowaliśmy krótkie zestawienie pięciu naszych ulubionych pomysłów na prezenty na Dzień Ojca dla tatusiów kochających kawę. Niezależnie od tego, czy planujesz z wyprzedzeniem, czy niebezpiecznie mało czasu, skoncentruj się na jednym z poniższych, a na pewno zostanie to dobrze przyjęte:

1) Francuska prasa podróżnicza

Po pierwsze, przenośne ekspresy do kawy to idealny prezent dla tatusiów w podróży. Wspaniały, mały, podróżny zaparzacz French Press może być idealnym narzędziem do robienia wysokiej jakości kawy podczas podróży. Szczególnie świetne są termosy podróżne French Press, które utrzymują ciepło i świeżość kawy nawet przez 6 godzin. W połączeniu z kilkoma ziarnami kawy dla smakoszy masz gwarantowanego zwycięzcę tego Dnia Ojca.

2) Dobry młynek do kawy z zadziorami

Podobnie w domu miłośnika kawy zawsze znajdzie się miejsce na dobry młynek do kawy z zadziorami. Wysokiej jakości ręczny młynek do kawy jest niezbędnym narzędziem pozwalającym wydobyć jak najwięcej z ulubionych ziaren kawy. W ten Dzień Ojca możesz podarować tacie paczkę ziaren kawy jamajskiej blue mountain wraz z młynkiem, którego potrzebuje, aby cieszyć się nimi w pełni? Dobry zadzior może mieć prawie nieskończoną żywotność, co przekłada się na doskonały stosunek jakości do ceny.

3) Spersonalizowana Sztuka Kawy!

Jeśli chodzi o prezenty dla tatusiów, którzy poważnie traktują swoją kawę, dlaczego nie zamówić spersonalizowanej sztuki kawy? Od plakatów, przez lustra, po ozdoby i wiele więcej, czeka na odkrycie cały świat personalizowanych żetonów i bibelotów. Niektóre z nich są bardziej wartością nowości niż wyrafinowaniem, ale zawsze – zawsze demonstracją myśli i uznania dla najważniejszego człowieka w twoim życiu.

4) Niestandardowy kosz upominkowy na kawę

Jedyną rzeczą lepszą niż prezent na Dzień Ojca o tematyce kawowej jest cała masa prezentów zapakowanych razem. Torba wysokiej jakości jamajskich ziaren kawy, przenośny zaparzacz, kilka przekąsek, którymi można się delektować razem z jego ulubioną javą – wszystko, z czego wiesz, że się spodoba. Saszetki z kawą dla smakoszy stanowią również świetny dodatek do niestandardowego kosza na kawę, podobnie jak spersonalizowane kubki i akcesoria.

5) Domowe Ciasta i Ciasteczka

Na koniec nic nie wyraża większego sentymentu i uznania w Dzień Ojca niż prezent, który sam zrobiłeś. Na szczęście przygotowanie prezentów na Dzień Ojca, które naprawdę mu się spodoba, nie musi być trudne. Ciasta na bazie kawy, ciasteczka i ogólnie wypieki mogą być zaskakująco łatwe do wymieszania. Nawet jeśli nie znasz jednego końca szpatułki od drugiego, nie będziesz miał problemu z wymyśleniem czegoś całkiem pysznego!

Możesz teraz zamówić świeżo paloną kawę speciality, taką jak przepyszna jamajska kawa Blue Mountain w sklepie internetowym Haymana. Jest dostępny w różnych formatach, w tym kawy ziarnistej, palonej kawy ziarnistej, kawy mielonej, kapsułek kawy kompatybilnych z ekspresami Nespresso* oraz saszetek kawy kompatybilnych z ekspresem Keurig K Cup** – kliknij tutaj, aby zamówić teraz, oferujemy gratis Dostawa na cały świat!

* Nespresso® jest zastrzeżonym znakiem towarowym Société des Produits Nestlé SA, niepowiązanym z Hayman®. Nasze saszetki do espresso nie są tworzone ani sprzedawane przez Nespresso®.

** Keurig i K-Cup są zastrzeżonymi znakami towarowymi Keurig Green Mountain, Inc. niezwiązanymi z Hayman®. Nasze kapsuły nie są tworzone ani sprzedawane przez Keurig®

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *