Pierwsze spojrzenie: mąż i żona weterana marynarki wojennej USA uruchamia Winter Park Wine Walk na Park Avenue

Od 1 marca 2021 r. Wycieczki i podróże dla fanów smakoszy Właściciele i przewodniki po doświadczeniu Bryce Morrison, weteran Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, i jego żona Carla Rhodes rozpoczynają swoje najnowsze przedsięwzięcie biznesowe: Zimowy spacer po winiepiesza wycieczka z jedzeniem i winem w zabytkowej okolicy Park Avenue.

Wycieczka kulinarna trwa 3,5 godziny i składa się z energicznego spaceru wzdłuż Park Avenue z wieloma smacznymi przystankami po drodze, skosztowania pysznego jedzenia i wina z różnych restauracji, jednocześnie poznając zaskakującą historię Winter Park i ich wielu małych firm.

Park Avenue ma wyjątkowe kwalifikacje do reprezentowania Centralnej Florydy wśród smakoszy, którzy lubią wino. Podczas wizyty z przewodnikiem zabiorą Cię w podróż przez serce Winter Park w poszukiwaniu wspaniałych miejsc z winem z kilkoma niespodziankami po drodze.

Jeśli jest to Twój pierwszy raz w Winter Park, zakochasz się w europejskim stylu ceglanych ulic i koron drzew. Jeśli jesteś mieszkańcem, ta trasa będzie działać, aby dzielić się nowymi przysmakami i ciekawymi historiami, które pomogą Ci ponownie się zakochać.

Wycieczka jest dostępna w każdy poniedziałek od 12:30 do 16:00 za 65 USD za osobę w wieku 21+. Nocna wycieczka będzie dostępna w każdy poniedziałek od 17:30 za 85 USD za osobę w wieku 21+.

5 USD z każdej wycieczki zostanie przekazane na rzecz Projekt zmiany kolorów pomoc weteranom i ich rodzinom w przystosowaniu się do życia cywilnego poprzez obszerne wskazówki, edukację i wspólne doświadczenia.

Miałem okazję uczestniczyć w prywatnej zapowiedzi wycieczki i cieszyłem się próbowaniem lekkich przekąsek od lokalnych małych firm, jednocześnie poznając wiele ciekawej historii o okolicy.

Wycieczkę rozpoczęliśmy na naszym pierwszym przystanku: Boca na przekąski.

Menu Boca opiera się na lokalnym ruchu żywnościowym i pozyskuje składniki od pobliskich rolników i wyspecjalizowanych dostawców żywności tam, gdzie to możliwe. Boca wierzy, że wszyscy wygrywają dzięki taryfie od gospodarstwa do stołu, od rolnika przez szefa kuchni po kolację. Wysokiej jakości posiłek z lokalnych źródeł przynosi korzyści wszystkim.

Dom Cabernet

Frytki z cukinii z dressingiem Green Goddess, niesamowicie uzależniające.

Podpłomyk Dnia – Kiełbasa klonowa, sos domowy babci, boczniaki, karmelizowana cebula, brokuły, ser manchego. Pyszne!

Drugi przystanek: Starożytna Oliwka

Odkryliśmy i doświadczyliśmy tego wykwintnego sklepu spożywczego, w którym można skosztować hiszpańskich oliwek, francuskich musztard, nagradzanych przetworów, suszonych na sucho kiełbasek, orzechów, ręcznie robionych makaronów, unikalnych mikserów koktajlowych i wielu innych.

Trzeci przystanek: Deser u Pannullo. Ulubieniec mieszkańców Winter Park od ponad dwudziestu pięciu lat. Pannullo’s serwuje różnorodne dania kuchni włoskiej z kreatywnym zacięciem, a także tradycyjne przysmaki.

Cannoli i Espresso

Położony przy pięknej alei Park Avenue i wychodzący na Central Park hotel Pannullo’s oferuje chodnik, patio lub krytą toskańską kuchnię.

Ostatni przystanek: Sala Wina.

Wine Room prezentuje ponad 150 ręcznie wyselekcjonowanych win z całego świata, które można skosztować w 1 uncji, 2,5 uncji lub 5 uncji. nalewać, na najnowocześniejszych automatach do wina Enomatic, a także rzemieślniczy ser i tapas.

Każdy gość otrzymuje kartę do winiarni, dzięki czemu może skosztować i cieszyć się nią.

Ich wybór win otrzymał nagrodę „Best of Award of Excellence” The Wine Spectator sześć lat z rzędu. Wszystkie wina można również kupić na miejscu lub zabrać do domu.

Rzadki pokój, w którym znajdują się wszystkie ich rzadkie butelki.

Na dole znajduje się Vault Lounge, który kiedyś był bankiem przechowującym wszystkie pieniądze dla Centralnej Florydy. Kiedy The Wine Room przejął przestrzeń w 2006 roku, przerobili wszystko na dole i przekształcili go w część wypoczynkową dla gości. Ponieważ znajduje się w zacisznej okolicy, nie wiedziałbym o Vault Lounge, gdyby nie wycieczka z jedzeniem i winem, więc jestem wdzięczna za doświadczenie VIP.

Mają też szafki na dole dla swoich członków. Każdy członek otrzymuje wybraną przez siebie szafkę, zniżki na produkty i brak korka za darmo, co naprawdę pomaga przy otwieraniu butelek.

Wycieczki i podróże dla fanów smakoszy wkrótce zaoferuje swój spacer po winie do innych miast w centralnej Florydzie, w tym: Mount Dora, Winter Garden i Sanford.

Oprócz pieszych wycieczek Bryce i Carla będą również co miesiąc organizować ekscytujące spotkania dla smakoszy. Koniecznie odwiedź ich stronie internetowej aby być na bieżąco z ich najnowszymi wydarzeniami.

Po więcej informacji odwiedź: tt4ff.com

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *