Pierwsze spojrzenie: usługa dostarczania posiłków z pamiątkami przez Puff ‘n Stuff w Orlando i Tampa, FL

Kiedy rok 2020 zmusił świat do spowolnienia, właściciele Puff ‘n Stuff Catering z siedzibą w Eatonville na Florydzie ponownie zainteresowali się czasem spędzonym z rodziną. Zastanawiali się, co by było, gdyby przygotowywali świeże posiłki dla zapracowanych rodzin, aby zapewnić wygodę na wynos lub dostawę, a także zdrowe przygotowanie go w zaciszu własnego domu? Oni stworzyli Scheda aby zaspokoić tę potrzebę.

Heirloom ma na celu zachęcanie i wspieranie wartości rodzinnych posiłków. Heirloom zapewnia rodzinny posiłek bez czasochłonnych przygotowań i sprzątania. Ich celem jest służenie Tobie i Twojemu intensywnemu trybowi życia, dzięki czemu nie musisz rezygnować z jakości czasu z rodziną.

Ciesz się posiłkami przygotowanymi przez szefa kuchni, dostarczanymi lokalnie pod Twoje drzwi w Orlando, Tampa i okolicach za pomocą kodu „TASTYCHOMPS”, aby odjąć 25 USD od pierwszego zamówienia, bez wygaśnięcia lub wykluczeń.

JAK TO DZIAŁA:

1. WYBIERZ – Wybierz produkty z ich cotygodniowych, świeżych, indywidualnych lub rodzinnych posiłków lub półmisków imprezowych. Dodaj przedmioty, aby uzupełnić ich pary i rynek. Możesz nawet zamówić Heirloom na kilka tygodni podczas jednej wizyty.

2. DOSTARCZ – Bezpłatna dostawa tygodniowa w wybrany dzień, na podstawie kodu pocztowego lub dostawa w dowolny dzień za opłatą. Jeśli nie ma Cię w domu, aby odebrać zamówienie, możesz zostawić im lodówkę. Odbiór jest również dostępny w ich biurach w Tampa lub Orlando.

3. OGRZEWANIE I JEDZENIE – Postępuj zgodnie z prostymi instrukcjami dotyczącymi podgrzewania piekarnika lub kuchenki mikrofalowej, aby w ciągu kilku minut cieszyć się potrawami przygotowanymi przez szefa kuchni w domu. Zrelaksuj się i zacznij planować zamówienie na pamiątkę na przyszły tydzień lub catering na nadchodzące wydarzenie.

Oto pięć dań, które zamówiłam:

1. Schłodzona Zupa Gazpacho

Mieszanka ogórka, czerwonej papryki, pomidora, cebuli, czosnku, pieczywa na zakwasie posypana grzankami czosnkowymi.

2. Skórka z ziemniaków z kurczaka bawole


Skórki ziemniaczane, tarty kurczak w sosie bawole, ser bleu, szalotka, dressing ranczo.

3. Letnia Sałatka Arbuzowa z Grilla Krewetki

Ser kozi, kruszonka z pestek słonecznika chili i limonki, rukola, młody jarmuż, vinegret cytrynowy z makiem.

4. Indywidualny posiłek Portobello Enchiladas


Sos z pieczonych pomidorów, ser jack & cheddar, kolendra kwaśna śmietana z pieczoną dynią, kukurydza, papryka, kolendra.

5. Ciasto z kawałkami czekolady z solą morską

Zainteresowany złożeniem zamówienia? Skorzystaj z naszego spersonalizowanego linku poniżej, aby automatycznie zastosować 25 USD zniżki na pierwsze zamówienie.


O cateringu Puff ‘n Stuff:
Od 1980 roku Puff ‘n Stuff Catering jest wiodącą firmą cateringową i kompleksową organizacją imprez w Centralnej Florydzie. W 2003 r. Warren Dietel przejął firmę z planami rozwoju, aw 2010 r. rozrosła się, aby obsługiwać również Zachodnie Wybrzeże Florydy. Były one dużą częścią ważnych wydarzeń dla rodzin i firm w tych społecznościach i nie mogą się doczekać kontynuacji tej tradycji z Scheda.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *