Pizzi Dixie w Madrycie uczci nowy wegański ser 100 darmowymi pizzami w tę środę

Koronka Dixiewegańska trattoria w Madrycie prezentuje swój nowy ser roślinny, rozdając 5 października 100 wegańskich pizz ze swojego menu.

Pizze dostępne będą od 13:00 do 15:00, a smaki objęte kampanią to margherita, marinara, mortadela i pesto pistacjowe, kiełbasa i friarielli, pepperoni i piparras, pistacja i czosnek, trufla, dixie, karczoch i trufla.

Według firmy ciasto jest w tradycyjnym włoskim stylu z powolną fermentacją i wysokim uwodnieniem. Ponadto zwraca uwagę, że nowy wegański ser ma najbardziej autentyczny smak, który topi się i topi, a nawet zapieka, osiągając konsystencję tak podobną, że można wątpić w jego roślinne pochodzenie.

Nacho Sánchez, szef kuchni i właściciel, poleca pizzę pepperoni i piparras lub pizzę z kiełbasą i friarielli i opowiada o swoim serze: „Chciałem mieć własny ser, ponieważ uważałem, że ważne jest ulepszenie tych dostępnych na rynku. Z drugiej strony wnosi do naszych pizzy dużo oryginalności, nie sposób znaleźć takiej wegańskiej pizzy jak nasza. Ciasto robimy według własnego przepisu, a sery można znaleźć tylko tutaj. Ponadto jest serem, bardzo dobrze reaguje na ciepło, w którym robimy nasze pizze, nawet do zapiekania.”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *