Planet Based Foods współpracuje z Cedarlane Foods w celu wzmocnienia produkcji mięsa konopnego

Firma zajmująca się zrównoważoną żywnością Żywność na bazie planety (CSE: PBF) ogłasza, że ​​nawiązał nowe partnerstwo produkcyjne z Naturalna żywność Cedarlanewiodący producent zdrowych mrożonych i świeżych produktów spożywczych. Oczekuje się, że nowe partnerstwo wzmocni zdolność produkcyjną Planet Based, rozszerzając linię produktów mięsnych na bazie konopi.

„Cenimy marki, z którymi możemy się rozwijać i jesteśmy bardzo podekscytowani potencjałem ekonomii skali”

Według Planet Based, która wprowadziła na rynek innowacyjne burgery i taquitos z białek konopnych na początku 2022 roku, współpraca z Cedarlane stworzy krótko- i długoterminowe możliwości synergii dla obu firm.

25 milionów taquitos

Silna produkcja Cedarlane umożliwi firmie Planet Based poszerzyć różnorodność i profil smakowy swojego asortymentu o nowe produkty, od burrito po taquitos, a także podręczną, łatwą do przygotowania zdrową żywność. Planet spodziewa się, że produkcja taquito wzrośnie do 25 milionów rocznie, a znane opakowania Cedarlane zapewnią, że produkty detaliczne i gastronomiczne trafią na rynki w krótszym czasie.

Dodatkowo, Szef kuchni i wiceprezes Cedarlane, Eric Kopelow, tworzy ekskluzywne receptury z wykorzystaniem produktów Planet Based, co da tym ostatnim dostęp do najlepszych przepisów krajowych i światowych.

Taca-burgery-konopne-planeta
©Żywność oparta na planecie

Rozszerzanie białka konopnego

Cedarlane z siedzibą w Carson w Kalifornii jest 28-letnim pionierem w branży żywności naturalnej, oferującym szeroką gamę produktów mrożonych i świeżych, w tym wegetariańskie przystawki, focaccia, burrito i wrapy.

Żywność na bazie planety zadebiutował „pierwsze w swoim rodzaju” produkty mięsne na bazie konopi w lutym 2022 r partner z naturalnym dystrybutorem KeHe i wprowadza swoje produkty na rynek New Leaf oraz na Amazon. Jest notowana na kanadyjskiej giełdzie papierów wartościowych, a także na z siedzibą w USA OTCQB rynek akcji pod symbolem „PBFFF”.

Cedarlane Wegańskie mrożone posiłki
© Cedarlane Foods

„Własność intelektualna superżywności”

Mówiąc o najnowszym partnerstwie, prezes Planet Based Foods, Braelyn Davis, skomentował: „Cenimy marki, z którymi możemy się rozwijać, i jesteśmy bardzo podekscytowani potencjałem ekonomii skali, jaki to partnerstwo ma w zakresie produkcji naszych podstawowych białek i dalszego nasycania. rynku dzięki naszemu IP Superfood”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *