Plantega: „Nasze podejście do niszczenia istniejących struktur w systemie żywnościowym polega na skoncentrowaniu się na upodmiotowieniu”. – wegekonomistka

W całym Nowym Jorku, zakład sprawia, że ​​produkty mięsne, serowe i jajeczne na bazie roślin stają się bardziej przystępne, przystępne cenowo i dostępne dzięki unikalnej koncepcji marketingu delikatesów w sklepach.

Prowadzona przez założyciela Nila Zachariasa, Plantega nawiązała współpracę z najlepszymi markami, takimi jak JUST Egg, Beyond Meat, Good Catch, Miyoko’s Creamery i innymi, aby wprowadzić zdrowszą, w 100% roślinną żywność do kultowych bodeg w Nowym Jorku. Dzięki swoim wizjonerskim wysiłkom Plantega pomaga markom rozwijać testy i dystrybucję produktów, jednocześnie pracując nad przezwyciężeniem podstawowych wyzwań związanych z kosztami, smakiem i wygodą, które uniemożliwiają powszechne stosowanie żywności pochodzenia roślinnego.

Nil Zacharias rozmawiał z vegconomist o modelu biznesowym Plantegi, specjalnych spostrzeżeniach, budowaniu systemów żywnościowych zasilanych przez społeczność i nie tylko.

Eric Adams JUST Egg
Burmistrz Nowego Jorku Eric Adams w Plantega ©Lev Radin Photography

Powiedz nam o zakład
zakład ma misję, aby żywność pochodzenia roślinnego była wszędzie łatwiej dostępna. Robimy to poprzez unikalny model delikatesów na bazie roślin, który ma dwie odrębne, ale wzajemnie powiązane cechy.

Z jednej strony oferujemy rozwiązanie „pod klucz”, które umożliwia nowojorskim sklepom spożywczym/sklepom narożnym oraz innym niezależnym sklepom spożywczym i kuchni przygotowywanie i sprzedawanie wszystkich menu roślinnych. A z drugiej ręka, współpracujemy z wiodącymi markami roślinnymi, aby otwierać nowe możliwości dystrybucji i konsekwentnie prowadzić testy produktów poprzez aktywacje marketingu terenowego.

Wynik jest tańszą, smaczniejszą i wygodniejszą żywnością roślinną dostępną dla większej liczby konsumentów.

Zespół Plantacji
©Plantega

Jaka jest wizja? Plantegi model biznesowy delikatesów w sklepie?
Wizja z tyłu zakład jest zaoferowanie rozwiązania wielu wyzwań związanych z szerszą dostępnością żywności pochodzenia roślinnego.

Cena £, smak, i wygoda są często omawiane jako kluczowe wyzwania do pokonania. Ale nie idziemy o krok głębiej, aby mówić wystarczająco o znaczeniu kontekstu jako dźwigni wpływającej na zachowanie konsumentów.

Innymi słowy, Co kontekst, w jakim prezentowane są produkty roślinne? Czy są sprzedawane w znajomym środowisku? Czy są zintegrowane? Czy są przystępne i istotne kulturowo? Lub zdegradowany do kilku pozycji w menu lub innego opakowania na półce? Wreszcie, kto kontroluje doświadczenie?

wierzę zakład jest przykładem odpowiedzi na te pytania.

Plantega Wegańska Kanapka z Kurczakiem
©Plantega

Możesz spojrzeć na zakład i postrzegaj nas jako ten radykalny projekt z wizją demokratyzacji dostępu do żywności pochodzenia roślinnego poprzez umożliwienie niezależnym sklepom i kuchniom przyjmowania zrównoważonej żywności pochodzenia roślinnego przyszłości. Możesz też spojrzeć na nas z innej perspektywy i dojść do wniosku, że budujemy rewolucyjną markę restauracji przyszłości opartą na roślinach, która nie posiada i nie prowadzi jednej kuchni.

My są w rzeczywistości obydwoma i wynika to z istoty naszej wizji.

Jak jest zakład pomagać markom roślinnym, które chcą prowadzić próby i dystrybucję produktów?
Współpracujemy z markami, aby pomóc im w a wiele sposobów, które obejmują między innymi:

  • Marketing w terenie i treść: Prezentujemy partnerów marki w autentyczny sposób za pomocą całorocznych treści społecznościowych i marketingu, aby przetestować rentowność produktów i ocenić zainteresowanie konsumentów i opinie.
  • Integracja dystrybucji i menu: Oferujemy rozwiązanie typu plug-and-play dla sklepów do przewozu żywności pochodzenia roślinnego, obsługując dystrybucję i szkolenia kulinarne w celu oznakowania i marketingu naszego menu w 100% opartego na roślinach.
  • Integracja aplikacji dostawy: zakład współpracuje bezpośrednio z aplikacjami do dostarczania jedzenia, takimi jak Grubhub oferować nasze menu i prowadzić ograniczone czasowo oferty i promocje produktów, które wykorzystują nasze sklepy jako wirtualne centra przygotowywania i dystrybucji żywności.
  • DNA przodujące w marce: Wreszcie, ale co najważniejsze, zakład została zbudowana od podstaw we współpracy z markami roślinnymi. Promujemy wszystkie marki, produkty, i składniki w naszym menu, wyróżniaj się w naszych mediach społecznościowych i wybieraj treści, aby wzbudzić zainteresowanie i proces.
Klient sklepu Plantega
©Plantega

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *