Powraca mieszanka Per Aspera Benefit – PT’s Coffee

Wracamy z drugim wcieleniem Per Aspera Benefit Blend!

Ta mieszanka czterech kaw z Salwadoru, Meksyku i Peru jest okrągłą i czekoladowo-jasno-średnio paloną z aromatem marcepanu i wanilii, nutą pieczonego jabłka i orzechowym finiszem. Zyski na tym skorzystają Silverbackksoddolna organizacja wolontariuszy z Topeki, która powstała w lipcu 2011 roku.

Współzałożyciel, Jude Quinn, założył Silverbackks, rozdając ludziom na ulicach zimne butelki wody w bardzo upalną niedzielę. Z tego prostego aktu powstało SilverSunday. SilverSunday przekształciło się w wodę butelkowaną, kawę/ciasteczka, lunche w workach, a teraz gorące posiłki w każdą niedzielę dla każdego, kto potrzebuje jednego i innych programów.

„Każdego roku, dzięki poświęceniu i hojności naszego oddziału, jesteśmy w stanie poszerzać naszą ofertę programową i wpływać na naszą społeczność. Dzięki współpracy i partnerstwu z innymi lokalnymi agencjami wypełniamy luki i pomagamy naszym sąsiadom. dzięki tej współpracy bylibyśmy obciążeni ogólnymi kosztami obiektów i związanymi z nimi wydatkami. Dzięki tej współpracy jesteśmy w stanie zainwestować każdą przekazaną nam darowiznę w ludzi, którym mamy służyć”.

Dowiedz się więcej w tym ostatnim artykule KSNT: Prowadzeni przez wolontariuszy Silverbackks pomagający mniej szczęścia w społeczności.

Historia

Biorąc swoją nazwę od motta stanu Kansas:Ad Astra za Asperalub „do gwiazd przez trudności” —nasza mieszanka korzyści ewoluuje sezonowo, a 100% zysków netto trafia do organizacji, których celem jest wspieranie pozytywnych zmian społecznych. Często będziemy koncentrować się na przyczynach związanych z Kansas, ale weźmiemy również pod uwagę organizacje, które zajmują się nierównościami w globalnym łańcuchu dostaw kawy specjalnej.

Nasza inauguracyjna oferta zeszłego lata zebrała 2500 USD dla Projekt młodzieżowy Topekaktóra zapewnia niedostatecznej i zagrożonej młodzieży w Topeka szkolenie w zakresie zatrudnienia i przywództwa, edukację na temat funkcjonowania systemu prawnego za pośrednictwem sądu dla młodzieży, pomoc w zakresie znajomości finansów i inne szkolenia z umiejętności życiowych w celu zapobiegania ryzykownym zachowaniom podczas przygotowań młodych dorosłych do pracy i dorosłości.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *