Producent Mięsa Opartego na Konopiach Planet Based Foods współpracuje ze światowej sławy dystrybutorami – vegconomist

Żywność na bazie planetyktóra specjalizuje się w produktach mięsnych na bazie konopi, ogłasza nowe umowy dystrybucyjne z dystrybutorami KeHE, United Natural Foods, Inc i DPI Specialty Foods.

Firma z San Diego ma za sobą udany rok, debiutując na rynku amerykańskim dopiero w lutym tego roku, jako pierwszy mięsko roślinne z konopi. Taquitos z mięsa konopnego zostały zaprezentowane w marcu na krótko przed wejściem firmy na amerykański rynek akcji OTCQB pod symbolem PBFFF.

W kwietniu tego roku Planet Based został wprowadzony na Amazon, w sierpniu firma ogłosiła swoją pierwszą dystrybucję detaliczną, a ostatnio, w październiku, nawiązała nowe partnerstwo produkcyjne z Cedarlane Natural Foods w celu zwiększenia mocy produkcyjnych.

Planet Based Foods Hemp Burger Box
©Żywność oparta na planecie

Oczekuje się, że następujące potencjalne lokalizacje dystrybucji będą dystrybuować następujące produkty Planet Based Foods:

  • Sprawa Romeoville, Illinois: Southwest Burger, Original Taquito i Southwest Taquito
  • DPI Zorza Polarna, Kolorado.: Southwest Burger, Original Taquito i Southwest Taquito
  • DPI Ontario, Kalifornia: Southwest Burger, Original Taquito i Southwest Taquito
  • UNFI Riverside, Kalifornia: Southwest Burger, Original Burger, Mild Sausage Patty, Hot Sausage Patty, Original Crumble, Italian Crumble, Original Taquito i Southwest Taquito
  • UNFI Ridgefield, Waszyngton: Łagodny Patty Kiełbasy, Original Crumble, Southwest Burger, Original Taquito i Southwest Taquito

„Współpraca z tymi znanymi na całym świecie dystrybutorami jest dokładnie tym, czego firma potrzebuje, aby osiągnąć nasze kamienie milowe agresywnego wzrostu”, mówi prezes i współzałożyciel Planet Based Foods. Braelyn Davis. „KeHE, United Natural Foods i DPI obsługują największe sieci spożywcze w kraju. Jesteśmy przekonani, że w nadchodzących tygodniach nasi konsumenci zobaczą nasze produkty w większej liczbie sklepów niż kiedykolwiek wcześniej”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *