Przedstawiamy mieszankę Per Aspera Benefit — PT’s Coffee

Biorąc swoją nazwę od motta stanu Kansas – Ad Astra Per Aspera, czyli „do gwiazd przez trudności” –nasza mieszanka korzyści będzie ewoluować sezonowo, a 100% zysków netto trafi do organizacji zajmujących się wspieraniem pozytywnych zmian społecznych. Często będziemy koncentrować się na przyczynach związanych z Kansas, ale weźmiemy również pod uwagę organizacje, które zajmują się nierównościami w globalnym łańcuchu dostaw kawy specjalnej.

Do 31 lipca zbieramy pieniądze na Projekt młodzieżowy Topeka. TYP zapewnia niedostatecznie i zagrożonej młodzieży w Topeka szkolenie w zakresie zatrudnienia i przywództwa, edukację na temat funkcjonowania systemu prawnego za pośrednictwem sądu młodzieżowego, pomoc w zakresie znajomości finansów i inne szkolenia z umiejętności życiowych w celu zapobiegania ryzykownym zachowaniom wśród młodych dorosłych podczas przygotowywania ich do pracy i dorosłości.

Pierwsza iteracja Per Aspera to bogate, średnie palenie z karmelową nutą w całym tekście, śliwkową kwasowością i kakao na finiszu.

Dowiedz się więcej o naszej inicjatywie Benefit Blend i pracy TYP:

Topeka Capital-Dziennik: PT przekaże część zysków do 31 lipca na Topeka Youth Project.

KSNT: PT’s Coffee przekaże wpływy z mieszanki „Per Aspera” na Topeka Youth Project

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *