Przepisy na jesienne sosy do sałatek – najlepsze jesienne sosy do sałatek

To są najlepsze przepisy na jesienne sosy do sałatek! Dodaj je do swojego menu na tydzień, aby urozmaicić i uatrakcyjnić sałatki. Oto niektóre z moich ulubionych przepisów do wykorzystania w tym sezonie.

Dziś urozmaicimy Twoje sałatki!

Zabawne w prowadzeniu bloga kulinarnego i dzieleniu się przepisami jest to, że czasami najlepsze przepisy znajdują się w innym przepisie! Przykład: wszystkie moje sosy do sałatek. Dotknęłam tego w moim poście o mojej obsesji na punkcie domowych sałatek, ale dressingi są moim ULUBIONYM.

W rzeczywistości mam całą porcję Codzienne Obiady dedykowany moim ulubionym dressingom i sosom, które możesz przygotowywać przez cały tydzień, aby urozmaicić swoje posiłki i urozmaicić swoje życie. Dobry sos sałatkowy to WSZYSTKO.

I to jest zabawne, ponieważ dorastając nienawidziłem większości sosów do sałatek. Do dziś nie lubię większości opatrunków butelkowanych. Oznacza to, że zawsze tworzę własne i udoskonaliłem je. Te poniżej to marzenie na jesień i sprawią, że każda sałatka będzie smakować o wiele lepiej!

Sześć jesiennych sosów do sałatek

Szalotka Cynamonowa Vinaigrette

Najlepszym jesiennym dressingiem na stronie jest ten cynamonowy vinaigrette z szalotką. Jeśli w tym roku zrobisz jedną rzecz, niech tak będzie!

Vinaigrette z cydru klonowego

Cydr klonowy też jest niesamowity. Pikantny i klonowy. To krzyczy przytulnie!

Sos sałatkowy z brązowym masłem

Być może mój ulubieniec wszechczasów, to trochę wyższa konserwacja niż potrząsanie szybkim winegretem, ale nie jest tak źle. Smak jest niesamowity.

Sos Jabłkowy

To jest dla nas klasyk tutaj i używa tradycyjnego cydru jabłkowego. Jest pikantny i słodki, a nawet dzieci go uwielbiają.

Przyprawiony Pomarańczowy Vinaigrette

Przyprawiona pomarańcza to moja RZECZ jesienią i zimą. Jest tak przytulny i smaczny, a sezon naprawdę błyszczy. To zdecydowanie dobry wybór, jeśli kochasz cytrusy!

Vinaigrette z granatu i imbiru

To jest stary, ale smakołyk! Ten dressing jest cierpki z odrobiną imbiru i pasuje do wszystkiego na jesień i zimę. Kocham to!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *