Przyjęcie! 2022 Wydarzenie powitalne Złotej Fasoli


22 sierpnia 2022 (Opublikowano: 20 sierpnia 2022)


Założyciel Golden Bean i Head Bean Sean Edwards z założycielem i prezesem Crimson Cup Gregiem UbertemZałożyciel Golden Bean i Head Bean Sean Edwards z założycielem i prezesem Crimson Cup Gregiem Ubertem
Założyciel Golden Bean i Head Bean Sean Edwards (z lewej) z założycielem Crimson Cup i prezesem Gregiem Ubertem

Byliśmy zachwyceni mogąc gościć w naszym Crimson Cup Innovation Lab wydarzenie The Golden Bean Welcome!

Ponad 75 palarni kawy z całej Ameryki Północnej przybyło, aby świętować na naszym SCA– certyfikowany Premier Training Campus.

Zaserwowaliśmy zabawę, muzykę, przekąski i libacje, aby rozpocząć imprezę.

Uroczystości rozpoczęły się największymi na świecie palenie kawy konkurencja, Złota Fasola Ameryka Północna.

W 2022 roku w konkursie wzięło udział ponad 700 zgłoszeń, które rywalizowały o ogólny tytuł Złotej Fasoli, Mistrza Sieci Sklepów/Franczyzy oraz złote, srebrne i brązowe medale.

Dyrektor ds. zrównoważonego rozwoju Brandon Bir (po prawej) wita gości„Byliśmy podekscytowani, że zgromadziliśmy tak wielu kawowych profesjonalistów na zabawny i świąteczny wieczór” – powiedział założyciel i prezes Crimson Cup Greg Ubert.

„Konkursy takie jak ten pokazują ciężką pracę rolników, którzy uprawiają kawę, którą my piec i pozwoli nam porównać nasze umiejętności pozyskiwania i palenia z umiejętnościami innych elitarnych palących”.

„The Golden Bean działa już od dziewiętnastu lat w Australii, a już ósmy rok w Ameryce Północnej” – powiedział Sean Edwards, założyciel Golden Bean i Head Bean.

„Jest to jeden z kluczowych elementów rozwoju branży kawowej poprzez nagradzanie palarni kawy, kluczowej osoby w łańcuchu wszystkich firm kawowych”.

Wydarzenie łączy palarnie kawy z całej Ameryki Północnej w celu nawiązania współpracy, rozwoju osobistego i degustacji najlepszych kaw palonych na kontynencie.

Konkurs odbył się w dniach 17-20 sierpnia w LIFE Vineyard Church, 620 Alum Creek Drive w Columbus. Wkrótce będziemy mieli wyniki do udostępnienia!

W międzyczasie rzuć okiem na poniższą galerię zdjęć.

Galeria zdjęć z okazji powitania Złotej Fasoli


Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *