PURIS wprowadza swoją pierwszą markę konsumencką: AcreMade

Plant-Based Innovator PURIS ogłosił dziś wprowadzenie na rynek swojej pierwszej marki konsumenckiej: AcreMade. Pierwszy produkt marki wprowadzony na rynek w postaci jajka na bazie roślinnej z zielonego groszku jest teraz dostępny na stronie internetowej AcreMade.

Firma PURIS, która została założona w 1985 roku z zamiarem opracowywania bezpieczniejszej, bardziej zrównoważonej żywności z roślin, dokonała kluczowych przełomów w czystej produkcji. W rezultacie obiecują doskonałą żywność przy niższych kosztach, mniejszym wpływie na środowisko i przy mniejszej ilości odpadów. Spółka obecnie produkuje szereg niemodyfikowanych genetycznie składników roślinnych wytwarzanych z soi, roślin strączkowych, soczewicy i kukurydzy.

AcreMade

Wykorzystując ponad 35-letnie doświadczenie PURIS, jajko roślinne firmy AcreMade występuje w postaci proszku o trwałości na półce, który według marki jest „idealny do jajeczkowania lub pieczenia”. Każda porcja zawiera 5 g białka grochowego, a konsumenci mogą zamów opakowanie zbiorcze który zawiera 8 torebek o pojemności 4,9 uncji (2,45 funta w pudełku) lub ekwiwalent 12 jajek w torebce za 54,99 USD.

„Cieszymy się, że wprowadzamy na rynek AcreMade jako naszą pierwszą markę bezpośrednio skierowaną do konsumentów”, powiedziała Nicole Atchison, dyrektor generalny AcreMade i PURIS Holdings.

„AcreMade to kolejny krok w kierunku zdrowszych wyborów dla ludzi, praktyk bezpiecznych dla gleby i zwierząt oraz zaopatrzenia w żywność gotowego do wykarmienia rosnącej planety”.

Pomimo udokumentowanego doświadczenia PURIS, marka wchodzi na rynek o dużej konkurencji ze strony popularnych marek, takich jak JUST Egg i Follow Your Heart.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *