Quorn Regenerative Farming Initiative edukuje kucharzy i rolników w zakresie zrównoważonych praktyk – vegconomist

Biohub w Ins Farm to inicjatywa rolnictwa regeneracyjnego w Wielkiej Brytanii, mająca na celu edukowanie obecnych i aspirujących kucharzy i rolników w zakresie zrównoważonych praktyk rolniczych.

Projekt rozpoczęty w Współpraca z Quorn Profesjonaliścidział gastronomiczny marki bezmięsnej; RegenFarmCo (CIC), specjalistyczna firma konsultingowa w zakresie rolnictwa regeneracyjnego założona przez Vincenta Walsha; i Yorkshire Water, drugiego co do wielkości właściciela ziemskiego w Yorkshire.

Vincent Walsh założyciel firmy regenfarmco na terenie farmy
Założyciel RegenFarmCo Vincent Walsh © RegenFarmCo

Opłata Wielka Brytania + Irlandiapartner gastronomiczny i hotelarski w obiektach sportowych, rekreacyjnych, historycznych i koncertowych, ogłosił plany przyłączenia się do współpracy poprzez sponsorowanie Biohub w Ings Farm. W tfarma, Levy UK + Ireland ma możliwość uprawy swoich produktów, które firma wykorzystałaby do obsługi w swoich partnerskich miejscach w całej Wielkiej Brytanii. Firma twierdzi, że udział w inicjatywie rolnictwa regeneracyjnego będzie miał kluczowe znaczenie dla realizacji jej długoterminowej strategii zrównoważonego rozwoju.

Centrum nauki

Biohub Witryna, położona w pobliżu Harrogate, będzie wykorzystywana przez wszystkie strony jako centrum nauki, ułatwiające szkolenie następnej generacji rolników i szefów kuchni, wprowadzających najnowsze osiągnięcia w zakresie zrównoważonego rolnictwa, zarządzania zasobami i dywersyfikacji systemów produkcji żywności.

Yorkshire Water ogłosił również, że włączy 37-hektarowy projekt do Program Beyond Nature®inicjatywa środowiskowa pomagająca dzierżawcom rolnikom praktykować zrównoważone i bioróżnorodne podejście do zarządzania gruntami i rolnictwa.

lokalizacja inicjatywy rolnictwa regeneracyjnego biohub
© RegenFarmCo

Ellie Janes, szefowa gastronomii ds. żywienia i zrównoważonego rozwoju w Quorn Professionalspowiedział: „Naszym celem w Quorn jest dostarczanie zdrowej żywności ludziom i planecie. Umieszczamy planetę w centrum wszystkiego, co robimy i mamy wiele z tych samych ambicji, co partnerzy zaangażowani w ten projekt.

„Chcemy inspirować i motywować następne pokolenie kucharzy, rolników i nie tylko, aby stały się częścią rozwiązania, którego tak desperacko potrzebuje nasza planeta. Nic nie robienie nigdy nie było dla nas opcją w Quorn. Jako pionier w dziedzinie produktów bezmięsnych, to zaszczyt wspierać ten pionierski projekt wraz z partnerami, wyznaczając wspólnie drogę jako pionierzy. Ratowanie planety po jednej farmie na raz”.

Quorn_Hot_Honey_BBQ_Wings

Jon Davies, dyrektor zarządzający w Levy UK + Ireland, skomentował: „Jako lider na rynku gastronomii sportowej i rekreacyjnej uważamy, że naszym obowiązkiem jest zapewnienie lepszych standardów środowiskowych w naszym sektorze. Mamy nadzieję, że dzięki inwestycjom w rolnictwo regeneracyjne będziemy w stanie zacieśnić współpracę między rolnikami i szefami kuchni, którzy będą współpracować, aby zapewnić odwiedzającym nasze miejsca partnerskie wyjątkowej jakości, zrównoważone produkty. Levy UK+I będzie nadal wdrażać i opowiadać się za zrównoważonymi inicjatywami, aby zapewnić, że pozostaniemy agentem zmian na czele przemysłu spożywczego”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *