Ratio Six ekspres do kawy pierwsze spojrzenie »CoffeGeek

Jeśli zależy Ci na nalewaniu 250 ml dzień w dzień, Ratio Six nie jest piwowarem dla Ciebie. Po prostu usuńmy to z drogi.

Ratio Six to piwowar w małych partiach. To jest jego główny sposób – dostarczanie kawy „partiami”, na litr lub więcej, tak aby kilka osób mogło mieć filiżankę – i robienie tego prawie tak dobrze, jak najlepsze techniki ręcznego przelewania. Jeśli mieszkasz w gospodarstwie domowym, w którym jest dwóch lub więcej osób pijących kawę i oboje domagacie się wysokiej jakości filiżanki kawy, ten zaparzacz jest dla Was. Jeśli chcesz mieć więcej niż jedną dużą filiżankę kawy w ciągu 1-2 godzin i nie chcesz poświęcać (zbyt dużo) jakości, to jest to piwowar dla Ciebie.

Ratio Six nie jest pozbawiony problemów: jest dość drogi, karafka i pokrywka mogłyby być lepiej zaprojektowane i byłoby lepiej, gdyby etap kwitnienia był bardziej programowalny. Ale pozytywy piwowara są też liczne.

Ma fantastycznie stabilną temperaturę dostarczania. Bloom dobrze sprawdza się przy zrobieniu 800 ml lub więcej kawy. Karafka naprawdę długo utrzymuje ciepło kawy przy akceptowalnym pogorszeniu jakości filiżanki. Sito dyspersyjne jest jednym z najlepszych na rynku, do równomiernego nasycania fusów. Jestem nawet sprzedawany z filtrem z płaskim dnem, biorąc pod uwagę, że używałbyś tego zaparzacza do parzenia litra lub więcej kawy. A Ratio Six to bardzo wyjątkowe „dzieło sztuki” na ladę.

W naszej pełnej recenzji zagłębimy się w pomiary temperatury, różnice w objętości naparu w zależności od smaku, trwałość i trwałość części, ślepe porównania kubków z innymi automatycznymi ekspresami do kawy, mnóstwo dyskusji na temat użyteczności i nie tylko. Na razie browar z certyfikatem SCA polecamy każdemu, kto chce wysokiej jakości kawy dla więcej niż jednej osoby w gospodarstwie domowym. Za 350 dolarów nie jest tania, ale jeśli zamortyzujesz to w ciągu 5 lat gwarancji, biorąc pod uwagę dużo 100 dolarów, a 150 dolarów piwowarów upadnie w tym czasie przy codziennym użytkowaniu, ta maszyna stanie się znacznie większą wartością.

The Ratio Six jest dostępny za pośrednictwem Amazon za 365. (to jest link partnerski; używając go, pomagasz tej stronie)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *