Redefinie Meat Partners z wiodącym importerem mięsa, wprowadza Vegan Pulled Meats – vegconomist

Izraelska marka mięsa alternatywnego Przedefiniuj mięso zaprezentowała pięć nowych produktów, w tym pierwszą w historii linię Pulled Meat. Wiadomość pojawia się, gdy Redefine ogłasza partnerstwo z wysokiej klasy konwencjonalnym importerem mięsa Mięso Giraudi.

Redefine twierdzi, że nowa linia Pulled Meat to całkowicie nowa kategoria produktów spożywczych na bazie roślin, oferująca alternatywy dla szarpanej wołowiny, jagnięciny i wieprzowiny. Mówi się, że produkty są znacznie szybsze w przygotowaniu niż wolno gotowane mięso zwierzęce, a czas gotowania skrócony z godzin do minut.

„Wierzymy, że mamy wyjątkową pozycję, aby być w przyszłości największą firmą mięsną na świecie”

Redefine wprowadziła również dwa nowe kawałki premium na bazie roślin — Tenderloin i Striploin. Nowe kawałki opierają się na sukcesie steków Redefine’s Flank, które zostały zatwierdzone przez szefów kuchni Michelin w całej Europie. Mówi się, że Tenderloin i Striploin dokładnie odwzorowują konsystencję i cechy wołowiny – Tenderloin zapewnia wrażenia z polędwicy wołowej, podczas gdy Striploin jest krojony w paski z „delikatnymi nutami grilla”.

Wszystkie pięć produktów jest teraz dostępnych dla gastronomii w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii, Austrii i Izraelu. Redefine niedawno zaprezentował również inny nowy produkt — na bazie roślinnej Bratwurst — na Oktoberfest 2022.

cięcie premium na bazie roślin
© Przedefiniuj mięso

„Jesteśmy niezwykle podekscytowani wprowadzeniem naszych najbardziej zaawansowanych produktów do tej pory, zaznaczając historyczny rok dla Redefine Meat z trzynastoma produktami New-Meat wprowadzonymi w pięciu różnych krajach i szybko rozwijającymi się”, powiedział Eshchar Ben-Shitrit, dyrektor generalny i współzałożyciel Przedefiniuj mięso. „Ustanawiając nowe standardy jakości produktów, jesteśmy jedyną firmą prowadzącą do powszechnej proliferacji produktów New-Meat – tworząc zupełnie nowe kategorie rynku w usługach spożywczych. Ta niezwykle niewykorzystana szansa rynkowa sprawia, że ​​wierzymy, że w przyszłości mamy wyjątkową pozycję, aby stać się największą na świecie firmą mięsną”.

Duże partnerstwo strategiczne

Firma Redefine ogłosiła również niedawno coś, co określa jako „główne partnerstwo strategiczne” z największym europejskim importerem wysokiej klasy mięsa, Giraudi Meats. Giraudi doda do swojego portfolio asortyment New-Meat firmy Redefine, pomagając marce w ekspansji w dziesiątkach krajów.

Produkty Redefine zostaną również dodane do menu sieci restauracji Giraudi’s BeefBar w całej Europie. Szybki rozwój firmy był częściowo możliwy dzięki rundzie finansowania w wysokości 135 milionów dolarów na początku roku, jednej z największych w historii izraelskiej firmy produkującej mięso alternatywne.

„Synergia między Redefine Meat i Giraudi Meats leży w naszej miłości i pasji do mięsa oraz bezkompromisowej wspólnej wizji serwowania światu wyłącznie mięsa najwyższej jakości” – powiedział Ben-Shitrit. „Posiadanie tak prestiżowego importera mięsa, jakim jest Giraudi Meats – współpracujący z najlepszymi szefami kuchni i rzeźnikami w całej Europie – integruje nasze New-Meat z portfolio ekskluzywnych, wysokiej jakości mięsa obok wołowiny Angus i Kobe, jest przykładem, dlaczego New-Meat definiuje nową kategorię produktu wysokiej klasy w branży mięsnej.”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *