Restauracje Denny’s przedłużają umowę na obsługę przetargów i bryłek roślinnych w Plantein

Na bazie roślin kanadyjskich firma żywieniowa Naturalnie wspaniały ogłasza, że Restauracje Denny’s odnowiła umowę na obsługę firmy Naturally’s Banan Nuggets i Crumbed Tender we wszystkich kanadyjskich restauracjach Denny’s.

„Odnowienie Denny’s z nami i rozważenie dodatkowych pozycji pokazuje, że ich klienci lubią jeść nasze produkty”

Według Naturally Splendid odnowiona umowa jest częścią ogólnokrajowego programu, a Denny’s będzie nadal oferować produkty z kurczaka na bazie roślin we wszystkich korporacyjnych i uczestniczących lokalizacjach franczyzowych. Konsumenci mogą znaleźć panierowane przetargi i bryłki pod marką Plantein, a Denny niedawno ukończył nową reklamę lokalną i zmienioną markę menu restauracji.

Przetargi i bryłki Babki są również dostępne w sprzedaży detalicznej online, wraz z innymi produktami marki, w tym Schnitzel na bazie roślinnej, Kijowskim czosnkiem, Crispy Burger i Phishy Filet.

Bryłki babki
© Babka

Nowe dodatki

„Oprócz odnowienia naszej umowy, jesteśmy bardzo podekscytowani informacją, że Denny’s i Naturally Splendid rozpoczęli rozmowy dotyczące dodania dodatkowych Plantein produkty roślinne do ich menu” – stwierdza Bryan Carson, wiceprezes wykonawczy Naturally Splendid. „Odnowienie Denny’s z nami i rozważenie dodatkowych pozycji pokazuje, że ich klienci lubią jeść nasze produkty i nie możemy się doczekać dalszego dostarczania naszych pysznych przystawek roślinnych tej kultowej sieci restauracji”.

Założona w 2010 roku firma Naturally Splendid to firma zajmująca się produkcją i technologią żywności, która produkuje i dystrybuuje produkty pochodzenia roślinnego. Firma prowadzi certyfikowany zakład produkcji żywności znajdujący się w pobliżu Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej, który produkuje szeroką gamę przystawek roślinnych.

Nuggetsy z Kurczaka Babki
© Babka

Szeroki wybór

„W trakcie pandemii na sprzedaż konwencjonalnego mięsa i drobiu wpłynęły zakłócenia łańcucha dostaw i eskalacja cen, zmuszając konsumentów i operatorów do poszukiwania alternatywnych białek” – powiedział dyrektor generalny Naturally Splendid, J. Craig Goodwin. „Dostawcy usług gastronomicznych zaspokajają zapotrzebowanie konsumentów na żywność pochodzenia roślinnego, współpracując z takimi markami jak Plantein zapewnienie szerokiego asortymentu produktów, dzięki czemu łatwiej niż kiedykolwiek można wybierać pokarmy roślinne jako część ich diety. Nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni niż współpraca z Denny’s w tej rozwijającej się kategorii”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *