Rewolucyjna marka roślinna unMEAT zdobywa kluczowe nagrody branżowe w regionie Azji i Pacyfiku oraz w Europie – vegconomist

GLENDALE, Kalifornia–(BUSINESS WIRE)–bezmięsneprzełomowa marka białek roślinnych firmy Century Pacific Food, Inc. (CPFI) ogłasza zwycięstwa i uznanie na trzech kluczowych targach branżowych w regionie Azji i Pacyfiku oraz w Europie – FHA Singapore Expo, International Food Exhibition (IFEX) Philippines Katha Awards, i SIAL Paris. Zarówno marka, jak i jej mielonka na bazie roślin, która została wprowadzona na rynek w USA w tym roku, zostały docenione przez innych branżowych producentów za innowacyjność i jakość.

Mielonka w puszce unMEAT została nagrodzona Best in Show podczas pierwszego dnia FHA Singapore Expo, co czyni ją numerem jeden wśród alternatywnych mielonek w puszkach w FHA. Mielonka została zaprezentowana w ramach baru degustacyjnego Alternative Protein Asia (APA), który oferował próbki alternatywnych produktów białkowych od różnych dostawców. Wyniki oparto na głosowaniu uczestników APA Tasting Bar.

Po zwycięstwie w FHA Singapore, unMEAT otrzymał nagrodę Katha za najlepszą innowację w żywności na rok 2022 na IFEX Philippines, przyznawaną przez krajowy Departament Handlu i Przemysłu (DTI). IFEX, założony w 1990 roku, jest wiodącym w kraju targiem spożywczym zorientowanym na eksport i co roku przyciąga tysiące odwiedzających. Jej program nagród Katha Awards celebruje filipińską pomysłowość i wybitne produkty w przemyśle spożywczym od samego początku.

„Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy wyróżnieni przez FHA Singapore i IFEX Philippines za nasze przełomowe produkty i atrybuty marki”, mówi Greg Banzon, dyrektor ds. operacyjnych CPFI. „Rozumiemy korzyści płynące z włączenia większej ilości produktów pochodzenia roślinnego do naszej diety, a także potrzebę na rynku kreatywnych i smacznych opcji roślinnych. Nasza mielonka stała się bardzo popularna wśród azjatyckich konsumentów i cieszymy się, że możemy wprowadzić ten pyszny, wielokrotnie nagradzany produkt na dodatkowe rynki”.

Oprócz wygranych na targach APAC, konserwowa mielonka unMEAT została wybrana jako SIAL Innovation Paris Selection 2022. SIAL Paris to jedna z największych wystaw branży spożywczej, gromadząca sprzedawców i odwiedzających z ponad 200 krajów. Konkurs SIAL Innovation wyróżnia najbardziej nowatorskie produkty spożywcze i niespożywcze wprowadzone na rynek.

„Jesteśmy zaszczyceni, że otrzymaliśmy nagrodę SIAL Innovation Paris Selection 2022 oraz za niesamowite przyjęcie przez konsumentów, które nasza mielonka otrzymała na targach” dodaje Banzon. „Uważamy, że jedzenie produktów roślinnych powinno być łatwe dla każdego – od wegan po fleksitarian i nie tylko. Jak pokazują te wyróżnienia, produkujemy tylko produkty najwyższej jakości – i utrzymujemy ich ceny zgodne z ich odpowiednikami mięsnymi, które widzisz na półkach, dla lepszej dostępności”.

Uruchomiony w 2020 r. unMEAT jest pionierem w dostarczaniu dostępnych, zdrowszych i lepszych dla planety wyborów żywieniowych. Po więcej informacji odwiedź https://meetunmeat.pl/.

O unMEAT

unMEAT to zaskakująco smaczna gama produktów roślinnych firmy Century Pacific Food, Inc. (CPFI), której misją jest uświadomienie konsumentom, że żywność pochodzenia roślinnego powinna być zabawna i szczęśliwa. Asortyment produktów unMEAT obejmuje bezmięsne hamburgery, mięso mielone, mielonkę, kiełbaski, nuggetsy i tuńczyki bez ryb. Wykonany w 100% z czystych, niemodyfikowanych genetycznie składników, unMEAT oferuje zaskakująco wspaniały smak i konsystencję dla zbilansowanych posiłków bez wyrzeczeń. unMEAT jest dostępny w sklepach internetowych GTFO, It’s Vegan! i Weee!, wraz z wybranymi sklepami na Środkowym Zachodzie i Wschodnim Wybrzeżu. Aby uzyskać więcej informacji i znaleźć lokalnego sprzedawcę, odwiedź Meetunmeat.pl.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *