Rogalik staje się nowością, proszę cieszyć się kawiarnią uprzejmie Otwiera Santa Monica, bez darmowej kawy Podwójne holenderskie do dwojga

TIK Tak

Ten czas na kawę


Na calym swiecie
| Rogaliki to często podstawa w kawiarniach. Połącz to z kawą, a otrzymasz doświadczenie rozpuszczania płatków w świecie ciepła. Projektant Kate Spade nowość sklep, pozwala mieć torebkę, rogalika podczas noszenia dwóch, w jednym. Dostępny w dwóch rozmiarach, plisowany rogalik 3d cukiernia naśladuje fałdy puszystego ciasta jak moneta portmonetka i sprzęgło. Wygląda na to, że randka w kawiarni właśnie stała się trochę bardziej wytworna. Och la la la

Brooklyn, Nowy York | Jest dom na sztućce, który może wyglądać jak zrealizowana wersja cyfrowego sklepu Etsy, który zniknął z cegły i zaprawy. O nazwie Dom Saltera, rodzinny biznes Boerum Hill na Brooklynie jest jak publiczny dom ozdobnych osobliwości i przydatnych przedmiotów, które go zamieszkują, zgodnie z ich oświadczeniem, które również wskazuje na ich skupienie na zbieraniu produktów o niskiej zawartości odpadów do codziennego użytku. W sąsiednim pomieszczeniu obejrzyj wystawę sztuki, Pokój obrazu, kuratorką pięknych rysunków autorstwa ilustratorki Joanny Avillez, obecnie na wystawie jako Z Biurka, można oglądać w Picture Room od 14 października do 24 grudnia 2022 r.. Jedną z zabawnych kolekcji jest „Czytanie i pisanie, rodzaj czynności wykonywanych w kawiarniach. Popijaj i zostań.

Wybrzeże Mesa, Kalifornia. | Sklep surfingowy Daydream zamyka sklep….dla nowej i większej lokalizacji. Czy przyłapaliśmy cię przez chwilę na myśleniu, że sklep z wieloma palarniami zamyka się na dobre? Ahhh…to byłby koszmar na ulicy Monrovia. Nowa Lokalizacjaprawdopodobnie odpowiada na ich wcześniejsze problemy związane z wynajmującymi, parkingami i wydarzeniami. Kultura czeka na odpowiedź wyrażoną w nowej przestrzeni i pełnym jadłospisie. Nieruchomość.

Austin, Teksas | Czy plasterki, miękka porcja i kawa w puszkach mogą łączyć? Cały dzień Texas tak uważa. Trójkątna koncepcja upubliczniła swoją pierwszą wyskakujące okienko w weekend 22 października, który odbył się o godz Wyprodukowano w Teksasie, wizytówka małej firmy rzemieślniczej pod jednym dachem. Kultura pozostaje dostrojona do tego, jak ta koncepcja, obecnie badana na scenie w Austin, będzie obejmować kawę speciality. Amerykańska kawa

Nashville, Tennesse | To pop-up shop, który podbił kulturę purpurową burzą, No Free Coffee. Slogan marki, który jest jednocześnie wiarą, udowadnia, że ​​płacenie za kawę i spersonalizowane wrażenia z zakupów przy każdej zmianie lokalizacji to udany model biznesowy. Jego sukces został wzmocniony strategiczną współpracą w przestrzeni kulinarnej, streetwearowej i kawowej, dzięki czemu jej dwuletnia impreza rocznicowa w tę sobotę stała się świętem godnym uczestnictwa. Tylko różowe kubki.

Santa Monica, Kalifornia Jesień jest w pełnym rozkwicie, a wraz z nią otwiera się nowa kawiarnia na plaży w Santa Monica. Jej nazwa to tyleż dyrektywa, co intencja miłośników kawy: Proszę cieszyć Kawiarnia. Jej kawiarnia jest odzwierciedleniem stylu kawiarnianego często spotykanego w latach 60. w Ameryce – długi bar uzupełniony okrągłymi kolorowymi stołkami do siedzenia z obsługą gotową przywitać się i być do usług. Podają lokalną mikropalarnię z Los Angeles o nazwie NightingGale Coffee Co. którego właściciel i heade beaner head beaner Jeremy’ego Granadasa. Jest rozpoznawalną siłą na kawowej scenie Los Angeles. Rozbujaj się.

Krajowy :Nowy magazyn badający treści sąsiadujące z kawą – Hej Baristo, – w tym roku ukazało się jego premierowe wydanie, zawierające krótkie pogadanki, fotoreportaże i opowiadania fabularne. Z przyjemnością informujemy, że pełna wersja jest teraz cyfrowa i dostępna do czytania dla miłośników kawy i nie tylko. Zawiera historie z Algarve w Portugalii, azjatyckiej baristy, która nie wypiła jeszcze pierwszej filiżanki kawy, nowojorskiej bodegi, której kawa napędza mieszkańców z różnych środowisk po meksykańskiego kierowcę ciężarówki, który jeździ na pasji i kawie. Zaznajomić się.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *