Rozmowa przy kawie – Beaming Baker

Rozmowa przy kawie – listopad: Dołącz do mnie na pogawędkę przy kominku (lub piekarniku z pieczeniem ciasteczek, to samo), nadgoń zaległości, porozmawiaj, a może delektuj się kilkoma słodkościami przy naszej kawie, herbacie i wszystkim pomiędzy.

bezglutenowe batoniki z kawałkami czekolady dyniowej na brązowym tle z miską przyprawy do ciasta dyniowego

Również witam. Minęło dużo czasu, odkąd miałam okazję naprawdę, naprawdę się z tobą przywitać. A jeśli jesteś nowy: witaj! pierwszy raz w życiu.

Co się tutaj dzieje? Cóż, Erik i ja przeprowadziliśmy się!! (szok), kupiliśmy coś dużego, a my próbowałem nowych rzeczy. Więc weź filiżankę czegoś ciepłego, przytulny koc i dołącz do mnie na małą pogawędkę.

Następnie daj mi znać w komentarzach poniżej. Naprawdę kocham słuchać od ciebie. 💬 🫂

Chodźmy!

⬇️ Zaczynamy robić zdjęcia procesowe do naszych przepisów, abyście wszyscy mogli naprawdę poczuć się, jakbyś był z nami w kuchni – i aby łatwiej było zobaczyć, jak zrobić przepis. (Pozdrowienia dla innych wizualnych uczniów!) Oto próbka z batonów z masłem orzechowym.

dwa zdjęcia mieszanki batonów granola dodawane i wygładzane na patelni.

Przeprowadziliśmy się (i przeprowadziliśmy się i przeprowadziliśmy).

Tak więc, kiedy ostatnio rozmawialiśmy, Erik i ja rozważaliśmy zakup domu. Ale najpierw (!) musieliśmy znaleźć miejsce do przeprowadzki. Szukaliśmy wysoko i nisko gdzieś odpowiedniego… A jeśli byłeś z nami jakiś czas, wiesz, co Erik i ja mieszkaliśmy *wszędzie*. No dobrze, zdecydowanie nie mieszkaliśmy wszędzie, ale mieszkaliśmy w bardzo wielu miejscach w USA.

Poświęciliśmy więc trochę czasu na badania… i badania… i badania. Chcieliśmy znaleźć miejsce ciepłe, super słoneczne i pasujące do naszych osobowości. I znaleźliśmy to.

Na razie nie będziemy ukrywać tej lokalizacji ze względu na ochronę prywatności i mamy nadzieję, że rozumiesz. Zdarzyło się zbyt wiele plam i zdecydowanie przestraszyło to moją mamę i Erika więcej niż raz… lol.

Ale wiedz, że jesteśmy szczęśliwi. Po przeprowadzce w wieku 18+ w mniej niż 13 lat jesteśmy wreszcie szczęśliwi. Wybraliśmy właściwe miejsce i cholernie dobrze jest znaleźć miejsce, które jest prawdziwym domem.

Kupiliśmy dom.

Tak więc, gdy znaleźliśmy stan, w którym czułem się jak w domu, musieliśmy znaleźć dom. I jak można się domyślić, wejście na ten rynek nie było łatwe.

Przeprowadziliśmy się kilka razy w tym okresie, aby dostosować się do przeszukania domu i było to szalone. Jak brytyjski „szalony”, czyli szalony. Lol. Żyliśmy jak najdłużej z pudełek, przez co blog trochę ucierpiał. Rozpoczynamy się i wracamy do testów kuchennych i mamy nadzieję, że podobało Ci się wszystko, czym się dzielimy.

Dobra, wracam do kupowania domu. Jak więc mogę to podsumować w jak najmniejszej liczbie zdań bez gadania, skoro kupowanie domu było po prostu szalone?

Szukaliśmy w górę i w dół, trochę walczyliśmy (w porządku, dramatycznie), aby utrzymać nasze potrzeby na miejscu, rozmawialiśmy dużo o tym, co zrobić, jeśli nie będziemy mogli znaleźć domu w przyszłym roku (znalezienie bardziej stałego mieszkania, przeprowadzka do innego miasta itp. .) i zacząłem żonglować wszystkim, nie tracąc tego.

I wreszcie, kiedy już mieliśmy się poddać i/lub wyrwać sobie włosy i przenieść się w kosmos 🚀 (możesz sobie wyobrazić), Znaleźliśmy to.

Nasz idealny dla nas dom. Jest jasny, szczęśliwy, otwarty i pełen radości. Właśnie uczymy się, od czego zacząć ten cały biznes związany z posiadaniem domów i trochę gapimy się na fakt, że faktycznie mamy podwórko (pozdrawiam mieszkańców miasta, ponieważ nigdy go nie mieliśmy przez wszystkie nasze lata).

Ale jesteśmy szczęśliwi. Jak o tobie? Jakieś nowe ruchy? Ktoś tam kupuje dom w tym szalonym czasie? Czy podobało Ci się to, na co się zdecydowałeś?

Ujęcie z góry przepisu na chleb jabłkowy na desce do serwowania z plasterkami jabłka

Rozpoczęliśmy nową serię (nieoficjalnie).

Bądź na bieżąco z wszystkimi pyszne przepisy przyjść. Po prostu wiedz, że usłyszeliśmy Twoje prośby o pikantne przepisy i jesteśmy w drodze do Ciebie! Zaczniemy od prostych i łatwych dań na bazie warzyw i od tego zaczniemy rosnąć.

Daj nam znać, co myślisz przez cały miesiąc! Nasze nowe przepisy to zdecydowanie nasze dzieci. 💗 W międzyczasie sprawdź te wspaniałe nowe przepisy na jesień: 🍁

Śniadanie

Deser

Koktajle

polewanie bitej śmietany syropem klonowym na wierzch wegańskich naleśników z przyprawami dyniowymi

Twoja kolej….

Jak się masz? Jakie aktualizacje masz dla mnie? Jakieś wielkie plany na święta? Daj mi znać w komentarzach poniżej. Zawsze miło słyszeć, co nowego u Ciebie.

Wysyłam Ci całą moją miłość, a może nawet gołębicę, xo Demeter ❤️

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *