Rozpoczyna się wycieczka po Creamery Foodie Truck Miyoko!

Mleczko roślinneMiyoko’s Creamery rozpoczyna trasę Foodie Truck Tour tej jesieni i będzie oferować wegańskie menu z serem i masłem Miyoko, w tym dania takie jak Cajun Street Corn i Orzo Aglio e Burro, pizza Margherita, która jest przygotowywana z pierwszej w swoim rodzaju płynny ser, Sałatka Caprese, Talerze Gourmet Cheese, z dodatkiem szczypiorku śmietankowego, czarnego popiołu i ziół z prowansalskiego sera nerkowca.

Trasa rozpoczyna się w tym miesiącu w sercu Sonoma Wine Country, gdzie mieści się siedziba Miyoko’s Creamery – ciężarówka zatrzymuje się w Bay Area, południowej Kalifornii i Arizonie, a na początku listopada jedzie do Austin w Teksasie.

Mleczarnia została założona przez producenta serów z mleka roślinnego, Miyoko Schinner, w celu wprowadzenia sera i masła z mleka roślinnego do głównego nurtu poprzez tworzenie nagradzanych produktów przy użyciu tradycyjnych technik i najlepszych składników. Niektóre z ich najlepszych produktów to wegańskie masło w stylu europejskim, sery rzemieślnicze, płynna mozzarella, która jest przygotowana specjalnie do pizzy i serek śmietankowy.

„Jako marka zakorzeniona w rzemiośle i współczuciu, Miyoko’s ma misję dzielenia się z tłumami inspirowanymi kulinarnymi potrawami z naszymi produktami, udowadniając, jak proste i smaczne może być jedzenie oparte na roślinach. Nasza wycieczka Foodie Truck Tour to pamiętny sposób, w jaki to robimy” – mówi dyrektor ds. marketingu Miyoko Zardzewiały Porter. „Cieszymy się, że reszta świata zobaczy to, co nasza fenomenalna społeczność wegańska wie od lat – że nasze sery i masło są świetne dla każdego, kto szuka bardziej zrównoważonych wyborów dla smakoszy, które nie naruszają pysznego smaku ani jakości”.

Miyoko’s Creamery Foodie Truck pojawi się na imprezach społecznościowych i festiwalach, takich jak Smorgasburg Los Angeles i Austin Food and Wine Festival, obok przystanków w sklepach Whole Foods, Sprouts i innych. Pamiętaj, aby wziąć udział w cyfrowej loterii podczas trasy, która daje jednemu zwycięzcy szansę spędzenia weekendu w Sonoma, słynnym regionie winiarskim i domu Miyoko’s Creamery. Aby wejść, przejdź do Strona Miyoko dla smakoszy.

Daty kalendarza Foodie Truck Tour wyglądają tak:

  • 15 września 15 października: Południowa Kalifornia
  • 19 października22 października: Phoenix, Arizona
  • 27 października 7 listopada: Austin/San Antonio, Teksas

Pamiętaj, aby zrobić jeden z nich, jeśli jesteś w okolicy!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *