Sadzony kebab bez mięsa we współpracy z niemieckim cateringiem HOFMANN’S – vegconomist

Alternatywna marka mięsa Posadzone ogłasza nową współpracę z niemieckim specjalistą od cateringu HOFMANNA za kebab po tajsku podawany z ryżem wyposażony sadzona.kebabwykonane z białka grochu.

Planted zebrał 61 milionów funtów we wrześniu w jedna z największych rund alternatywnych białek w Europie, ogłaszająca swoją misję zostania największym europejskim producentem alternatywnych produktów bezmięsnych. Szwajcarski producent rozwija swoją markę poprzez różne partnerstwa. Na przykład na początku tego roku firma wprowadziła na rynek roślinne curry z kurczaka w sieci wegetariańskiej Hilt; współpracował z klubem fitness i rekreacji David Lloyd; oraz z TV Chef Gizzi Erskine podczas imprezy kulinarnej Plantstronomy.

Planted ma już siedzibę w Szwajcarii, Niemczech, Austrii i Francji z produktami takimi jak kebaby i kawałki kurczaka. Marka zaczyna również zdobywać popularność na nowych rynkach, takich jak Wielka Brytania i Włochy, mówi firma.

kebab bez mięsa
© Posadzone

W Niemczech 44% konsumentów to fleksitarianie

Ponieważ alternatywy bezmięsne stają się coraz bardziej popularne wśród konsumentów, ta nowa współpraca między tymi firmami jest adaptacyjną odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie. Według Federalnego Ministerstwa Żywności i Rolnictwa (BMEL) w Niemczech 44% konsumentów to fleksitarianie, 7% to wegetarianie, a 1% wegan. raport żywieniowy.

„Jesteśmy dumni, że możemy nawiązać współpracę z Planted”, mówi Dennis Gmeiner, dyrektor generalny HOFMANN. „Wegańskie alternatywy zyskują na znaczeniu i chcemy zaoferować naszym klientom atrakcyjny wybór smacznych menu dla zróżnicowanego cateringu pracowniczego. Dzięki naszej strategicznej reorganizacji innowacje produktowe będą znacznie bardziej skoncentrowane” – dodał.

The kebab bezmięsny, Tajski styl, pojawi się w menu HOFMANN’s począwszy od tego miesiąca.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *