SIEMA! Oferuje krakersy Pr*wn na bazie roślin we współpracy z rodzimymi przekąskami – vegconomist

Międzynarodowy japoński łańcuch fuzji SIEMA! dodaje roślinne krakersy Pr*wn do swojego menu w 51 restauracjach w całej Wielkiej Brytanii.

Wykonane przez brytyjską firmę Natywne przekąskikrakersy będą serwowane z koreańskim słodkim sosem chili YO! i będzie również dostępne w ofercie przenośnika taśmowego. Po raz pierwszy Native współpracuje z restauracją.

„Jesteśmy zachwyceni, że YO! wspierają nas w tworzeniu naszych produkty jeszcze bardziej dostępne.”

Według Native krewetki hodowlane mogą mieć większy wpływ na środowisko niż wołowina, ponieważ często są produkowane na gruntach odzyskanych z namorzynów. Dlatego należące do firmy Pr*wn Crackers mają potencjał do znacznego zmniejszenia emisji dwutlenku węgla, a Native twierdzi również, że uratował dziesiątki tysięcy krewetek.

“My nie mógł być jeszcze podekscytowany do być partnerstwo z SIEMA! do oferta ten pierwszy pr*wn Krakersy na ich menu że nie tylko dostarczyć ten pyszne doświadczenie konsumenci oczekiwać z ten ikonowy łańcuch, ale Również dostarczać ten dodatkowe korzyści roślinne” – powiedział Charlie Bowker, współzałożyciel Native Snacks. „Jesteśmy zachwyceni, że YO! wspierają nas w tworzeniu naszych produkty jeszcze bardziej dostępne.”

SIEMA!  Sushi
©YO! Sushi

Opcje roślinne w YO!

SIEMA! oferuje szeroką gamę opcji roślinnych i na początku tego roku wprowadziła wegańskie zestawy Sakura dla dwojga we wszystkich lokalizacjach w Wielkiej Brytanii. Menu zawiera wybór Edamame, Mushroom Teriyaki, Faux Duck Rolls, Loaded Gyozas, Veggie Volcano Rolls, Red Pepper Dragon Rolls i DoughChi. Jest to dodatek do istniejących opcji wegańskich sieci, w tym wielokrotnie nagradzanego Tofu Katsu Curry.

„Dostarczenie innowacyjnej i wyjątkowej oferty roślinnej jest dla nas kluczem w YO!” – powiedziała Victoria Mathers, szefowa marketingu w sieci. „Gdy tylko wypróbowaliśmy Native Pr*wn Crackers, od razu wiedzieliśmy, że będą świetnym dodatkiem do naszej oferty, ale co ważne, spodobają się również klientom niewegańskim i wegetariańskim”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *